20x kuličky BLS BIO 0,23g, 4300 BBs – Bílé (krabice)

Kuličky BLS jsou vhodným střelivem pro všechny typy airsoftových (6mm) zbraní, ať už se jedná o airsoftové pistole, pušky, samopaly, kulomety nebo ostřelovací pušky (sniper) v pohonu AEG, GAS, HPA nebo manuál. Kuličky BLS jsou léty prověřená značka a zároveň nejvíce prodávané BBs po celém světě, a to už o něčem vypovídá.  Taiwanská firma BLS vyrábí vysoce kvalitní 6mm střelivo v toleranci 5.95mm plus /- 0,01 mm vhodné i pro ultra přesné hlavně 6.00 a 6.01. Kuličky vyrábí v různých gramážích, v klasickém i BIO (ekologicky rozložitelném) provedení, což vyžadují některá AS hřistě. Zajímavostí je, že BLS vyrábí ve své továrně i kuličky značek Madbull, Guarder, což je zárukou prvotřídní kvality. Díky většímu množství produkovaných kuliček BLS jsou ale znatelně levnější se zachováním stejné kvality jako výše uvedené značky. Kuličky prochází ruční kontrolou výstupní kvality a jsou přeměřovány na několika místech pro záruku kvality! Kvalita…

Výrobce:

5 314  včetně DPH

Dostupnost: 17 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11356 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kuličky BLS jsou vhodným střelivem pro všechny typy airsoftových (6mm) zbraní, ať už se jedná o airsoftové pistole, pušky, samopaly, kulomety nebo ostřelovací pušky (sniper) v pohonu AEG, GAS, HPA nebo manuál. Kuličky BLS jsou léty prověřená značka a zároveň nejvíce prodávané BBs po celém světě, a to už o něčem vypovídá. 
Taiwanská firma BLS vyrábí vysoce kvalitní 6mm střelivo v toleranci 5.95mm plus /- 0,01 mm vhodné i pro ultra přesné hlavně 6.00 a 6.01. Kuličky vyrábí v různých gramážích, v klasickém i BIO (ekologicky rozložitelném) provedení, což vyžadují některá AS hřistě.
Zajímavostí je, že BLS vyrábí ve své továrně i kuličky značek Madbull, Guarder, což je zárukou prvotřídní kvality. Díky většímu množství produkovaných kuliček BLS jsou ale znatelně levnější se zachováním stejné kvality jako výše uvedené značky. Kuličky prochází ruční kontrolou výstupní kvality a jsou přeměřovány na několika místech pro záruku kvality!
Kvalita a čistota střeliva je spolu s hlavní a hop-up gumičkou důležitý prvek pro přesnou střelbu. Je proto důležité především u přesných hlavní bránit nečistotám v přístupu ke kuličkám (např. v zásobníku během plazení apod.). Zároveň je nutné čistit vnitřní hlaveň od nečistot, které by mohly nepříznivě ovlivňovat výsledky střelby. 
Specifikace:

Orientační počet kusů v balení: 20x 4300
Hmotnost jedné kuličky: 0,23g
Materiál: BIO PLA (ekologicky rozložitelné kuličky)
Barva: bílá
Průměr: 5,95 mm plus /- 0,01
Typ obalu: opakovaně uzavíratelný sáček, zatavený

— Bezvadné Luxusní Střelivo – preciznost bez kompromisů! —