A a K 1873 (dřevěná verze) – Zlatá

Replika byla vyrobena s maximální péčí o detaily, její konstrukce je 100procent kovová, kromě pevné pažby a předpažbí – ty byly vyrobeny z přírodního dřeva. Pažba má kovovou patku. Díky dobře do sebe zapadajícím dílům a materiálům použitým ve výrobním procesu působí tato 1873 opravdu solidním dojmem, jakmile se Vám dostane do rukou. Je to zážitek jako když držíte ostrou střelnou zbraň, nikoli airsoftovou repliku. Po výstřelu je potřeba repliku znovu nabít zatažením páky dolů dopředu a zpět – stejně jako u originální ostré (pákové) pušky. Replika je poháněna plynem Green Gas. Plnící ventil zásobníku repliky je umístěn přímo pod ústím hlavně. Ventil je…

Výrobce:

4 865  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13852 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Replika byla vyrobena s maximální péčí o detaily, její konstrukce je 100procent kovová, kromě pevné pažby a předpažbí – ty byly vyrobeny z přírodního dřeva. Pažba má kovovou patku. Díky dobře do sebe zapadajícím dílům a materiálům použitým ve výrobním procesu působí tato 1873 opravdu solidním dojmem, jakmile se Vám dostane do rukou. Je to zážitek jako když držíte ostrou střelnou zbraň, nikoli airsoftovou repliku.
Po výstřelu je potřeba repliku znovu nabít zatažením páky dolů dopředu a zpět – stejně jako u originální ostré (pákové) pušky.
Replika je poháněna plynem Green Gas. Plnící ventil zásobníku repliky je umístěn přímo pod ústím hlavně. Ventil je přístupný po stisknutí šroubu, který je umístěn mírně pod ústím.
Levá strana repliky obsahuje také poutko pro připevnění například popruhu.
Sada obsahuje:

replika
rychloládovačka
manuál
sada nástrojů
prodloužení trysky na plnění plynu

Plynová zbraň,vnitřní zásobník na 25bb.
Pohon na plyn Green Gas.