A a K PKM, celokov – Černá

Dlouho očekávaný model univerzálního kulometu PKM od firmy A a K byl vyroben z oceli a hliníku. Komora závěru, kryt komory, dvojnožka, držadlo a krabicový zásobník byly vyrobeny z oceli, zatímco ostatní prvky, jako je vnější hlaveň, základna předního mířidla, plynový uzel, plynové potrubí, sestava hlavně a železná mířidla byla naopak vyrobena z homogenní slitiny zinku a hliníku. Pistolová rukojeť a pažba byly vyrobeny z polymerového plastového materiálu. Replika je vybavena systémem MOSFET, který je ukrytý uvnitř plynového potrubí a dále je vybavena potenciometrem, který reguluje rychlost střelby repliky. Vnitřní mechanismus repliky je kostkované konstrukce – skelet mechaboxu je mimo jiné…

Výrobce:

15 591  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 2479 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dlouho očekávaný model univerzálního kulometu PKM od firmy A a K byl vyroben z oceli a hliníku. Komora závěru, kryt komory, dvojnožka, držadlo a krabicový zásobník byly vyrobeny z oceli, zatímco ostatní prvky, jako je vnější hlaveň, základna předního mířidla, plynový uzel, plynové potrubí, sestava hlavně a železná mířidla byla naopak vyrobena z homogenní slitiny zinku a hliníku. Pistolová rukojeť a pažba byly vyrobeny z polymerového plastového materiálu.
Replika je vybavena systémem MOSFET, který je ukrytý uvnitř plynového potrubí a dále je vybavena potenciometrem, který reguluje rychlost střelby repliky. Vnitřní mechanismus repliky je kostkované konstrukce – skelet mechaboxu je mimo jiné z kulometu typu M249 a je osazena 8mm ocelovými kuličkovými ložisky. Hlavní pružina je uložena na zesíleném vedení hlavní pružiny, které je opatřeno ložisky.
Replika je skutečnou příležitostí pro každého fanouška ruského technologického myšlení a pro všechny, kteří znovu ztvárňují polskou armádu. Bude také perfektním doplňkem pro váš tým a zajistí dobrou a spolehlivou podporu zbytku týmu.
V mechanismu byly použity tyto části:

pružina M110
chromovaný válec se zvětšeným průměrem (Bore-Up)
zesílená kovová hlava válce se zvětšeným průměrem a s tichým chodem
zesílená směrová hlava pístu s ložiskem a tichým chodem
ocelová ozubená kola
kovová kuličková ložiska 8mm
zesílený ocelový trn pružiny osazený ložiskem
zesílený nylonový píst s jedním ocelovým zubem.
nízkoodporové elektrické kabely
motor se zvětšeným kroutícím momentem

Specifikace:

Úsťová rychlost: 120m/s
Úsťová energie: 1,5J
Váha: 7240g
Délka: 1185mm
Vnitřní délka hlavně: 510mm
Materiál: hliník, ocel, polymer
Akumulátor: ne
Blowback: ne
Typ zásobníku: BOX ocel
Zásobník: ocelový 5000 BB
Konektor: malý Tamiya
Režim střelby: dávkou
Balení obsahuje: zbraň PKM, zásobník BOX na 5000 BB,