AceTech AceHive 40mm granáty na 80 BBs (2ks) plus Spawner rychloládovačka

Představujeme nejnovější zázrak v airsoftovém gearu – plynové granáty AceHive, které změní váš zážitek z boje! Tyto granáty nabízejí neuvěřitelnou rychlost plnění. Během pouhé vteřiny nakrmí plnička přiložená Spawner celý granát 80 BBs a je ihned připravený k použití. S granáty AceHive je tak konec nekonečnému plnění kulí ručními plničkami po 3-5 BBs. Užijte si nepřetržitou akci díky okamžitému nabíjení! Vhodným plynem je klasický GreenGas.  Průhledné provedení granátů umožňuje okamžitě zjistit, zde je granát plně nabitý. Udržujte si tak přehled o stavu granátů a připravte se na každou bojovou situaci s jistotou. Granát lze snadno plnit v plném bojovém nasazení! Granáty AceHive jsou navíc navrženy tak, aby byly kompatibilní…

Výrobce:

3 110  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15794 Kategorie: Štítek:

Popis

Představujeme nejnovější zázrak v airsoftovém gearu – plynové granáty AceHive, které změní váš zážitek z boje! Tyto granáty nabízejí neuvěřitelnou rychlost plnění. Během pouhé vteřiny nakrmí plnička přiložená Spawner celý granát 80 BBs a je ihned připravený k použití. S granáty AceHive je tak konec nekonečnému plnění kulí ručními plničkami po 3-5 BBs. Užijte si nepřetržitou akci díky okamžitému nabíjení! Vhodným plynem je klasický GreenGas. 
Průhledné provedení granátů umožňuje okamžitě zjistit, zde je granát plně nabitý. Udržujte si tak přehled o stavu granátů a připravte se na každou bojovou situaci s jistotou. Granát lze snadno plnit v plném bojovém nasazení!
Granáty AceHive jsou navíc navrženy tak, aby byly kompatibilní s širokou škálou airsoftových 40mm granátometů. Bez ohledu na to, zda používáte krátký pistolový granátomet, M203 nebo RPG s 40mm náboji, tyto granáty jsou pro vás ideální volbou.
Zapomeňte na starosti s nabíjením a soustřeďte se na hru. S AceHive granáty můžete zapomenout na zdlouhavé a otravné nabíjení. Odteď můžete soustředit veškerou svou energii na taktiku, strategii a vítězství!

Specifikace:Počet kusů v balení: 2 granáty AceHive plus plnička SPAWNER = STARTER PACKKapacita: 80 BBsDoporučený plyn: GreenGas

Připravte se na novou éru airsoftového boje s granáty AceHive – pro zážitek bez kompromisů!