AceTech Nasvětlovací tlumič Blaster (imitace výšlehu)

Tento nasvětlovací tlumič je určen pro zelené nasvětlovací kuličky. Při každém výstřelu senzory tlumiče rozeznají prolétající kuličku a krátce zableskne výbojkou čímž kuličku “nasvítí” a kulička je tak během svého letu vidět ve tmě. Je tak vidět po celou dráhu letu a je to skvělá podívaná. Nejzajímavější funkcí Blasteru je však jeho imitace výšlehu plamene. Na konci tlumiče jsou umístěny 3 LED diody, které při výstřelu nasvítí odlétající kuličku a plyn v okolí hlavně. Výšleh je nejlépe viditelný při použití na plynových zbraních, kdy jsou nasvíceny zbytky plynu po výstřelu. Efekt je viditelný i při použití na elektrických zbraních, i když…

Výrobce:

1 648  včetně DPH

Dostupnost: 98 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13621 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tento nasvětlovací tlumič je určen pro zelené nasvětlovací kuličky. Při každém výstřelu senzory tlumiče rozeznají prolétající kuličku a krátce zableskne výbojkou čímž kuličku “nasvítí” a kulička je tak během svého letu vidět ve tmě. Je tak vidět po celou dráhu letu a je to skvělá podívaná.
Nejzajímavější funkcí Blasteru je však jeho imitace výšlehu plamene. Na konci tlumiče jsou umístěny 3 LED diody, které při výstřelu nasvítí odlétající kuličku a plyn v okolí hlavně. Výšleh je nejlépe viditelný při použití na plynových zbraních, kdy jsou nasvíceny zbytky plynu po výstřelu. Efekt je viditelný i při použití na elektrických zbraních, i když o něco slaběji.
Blaster lze používat ve 3 režimech:

Nasvětlování s imitací plamene (na jedno nabití až 12 000 kuliček)
Pouze imitace plamene (na jedno nabití až 12 000 kuliček)
Pouze nasvětlování (na jedno nabití až 24 000 kuliček)

Blaster má inteligentní správu energie – po 5 minutách nečinnosti se automaticky přepne do režimu spánku. Pro probuzení stačí tlumičem zatřást. Pomocí zapínací tlačítka lze také samozřejmě zcela vypnout.
Jednotka má stupeň krytí IP64 (proti prachu a stékající vodě). Je tak ideální pro venkovní použití.
Nasvětlovací jednotka je uložena napevno v hliníkovém pouzdře s matným eloxovaným povrchem. Je napájená vnitřní Li-Ion baterií, která plně nabitá nasvítí až 24 000 kuliček nebo 12 000 při režimu nasvětlování a imitaci plamene. Pro nabíjení akumulátoru je třeba odšroubovat koncovku tlumiče a připojit Micro-USB kabel (součástí balení). Pod koncovkou naleznete i zapínací tlačítko.
Stav tlumiče (zapnuto, napětí baterie, výsledek autotestu) je signalizován zvukově a barevným problikáváním LED.
Součástí balení je redukce z levotočivého závitu M14 na pravotočivý M11, takže tlumič můžete použít na jakoukoliv airsoftovou pušku či pistoli, která má odšroubovatelný tlumič výšlehu. Pro snazší utahování / povolování redukce je přiložen i imbusový klíč.

Vlastnosti:

Plně nabitý akumulátor (Li-Ion) nasvítí až 24 000 kuliček (režim pouze nasvětlování..