AceTech Nasvětlovací tlumič Raider (imitace výšlehu)

Tento nasvětlovací tlumič je určen pro zelené nasvětlovací kuličky. Při každém výstřelu senzory tlumiče rozeznají prolétající kuličku a krátce zableskne výbojkou čímž kuličku “nasvítí” a kulička je tak během svého letu vidět ve tmě. Je tak vidět po celou dráhu letu a je to skvělá podívaná. Nejzajímavější na Raideru je však jeho agresivní design a funkce imitace výšlehu plamene. Na konci tlumiče jsou umístěny 3 LED diody, které při výstřelu nasvítí vylétající kuličku a plyn v okolí hlavně. Výšleh je nejlépe viditelný při použití na plynových zbraních, kdy jsou nasvíceny zbytky plynu po výstřelu. Efekt je viditelný i při použití na elektrických…

Výrobce:

2 525  včetně DPH

Dostupnost: 8 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13620 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tento nasvětlovací tlumič je určen pro zelené nasvětlovací kuličky. Při každém výstřelu senzory tlumiče rozeznají prolétající kuličku a krátce zableskne výbojkou čímž kuličku “nasvítí” a kulička je tak během svého letu vidět ve tmě. Je tak vidět po celou dráhu letu a je to skvělá podívaná.
Nejzajímavější na Raideru je však jeho agresivní design a funkce imitace výšlehu plamene. Na konci tlumiče jsou umístěny 3 LED diody, které při výstřelu nasvítí vylétající kuličku a plyn v okolí hlavně. Výšleh je nejlépe viditelný při použití na plynových zbraních, kdy jsou nasvíceny zbytky plynu po výstřelu. Efekt je viditelný i při použití na elektrických zbraních, i když o něco slaběji.
Raider lze používat ve 3 režimech:

Nasvětlování s imitací plamene (na jedno nabití až 12 000 kuliček)
Pouze imitace plamene (na jedno nabití až 12 000 kuliček)
Pouze nasvětlování (na jedno nabití až 24 000 kuliček)

Raider má inteligentní správu energie – po 5 minutách nečinnosti se automaticky přepne do režimu spánku. Pro probuzení stačí tlumičem zatřást. Pomocí zapínacího tlačítka ho lze také samozřejmě zcela vypnout.
Jednotka má stupeň krytí IP65 (proti prachu a stékající vodě). Je tak ideální pro venkovní použití.
Nasvětlovací jednotka je uložena napevno v hliníkovém pouzdře s matným eloxovaným povrchem. Je napájená vnitřní Li-Ion baterií, která plně nabitá nasvítí až 24 000 kuliček nebo 12 000 při režimu nasvětlování a imitaci plamene. Pro nabíjení akumulátoru je potřeba odšroubovat koncovku tlumiče a nasvětlovací jednotku připojit přes Micro-USB kabel (součástí balení). Pod koncovkou nasvětlovací jednotky naleznete i tlačítko pro zapínání/vypínání.
Stav tlumiče (zapnuto, napětí baterie, výsledek autotestu) je signalizován zvukově a barevným problikáváním LED.
Tlumič je dodávaný v kvalitním pevném plastovém pouzdru.

Vlastnosti:

plně nabitý akumulátor (Li-Ion) nasvítí až 24 000 kuliček (režim pouze nasvětlování nebo pouze imitace plamene)
doba nabíjení akumulátoru 2,5 hodiny
jednotka je plně funkční do kadence 35 RPS ..