Action Army AAP-01 Assassin GBB Full Auto / Semi Auto – pískový

Jeden z nejoriginálnějších projektů ve světe airsoftu! AAP-01 je mix legendárního Ruger stylu s moderním designem a zároveň je kompatibilní se zásobníky G17. Tělo je vyrobeno z odolného polymeru a je dovybaveno kovovými vložkami pro chod vnitřních součástek zbraně. Díky příjemnému zpětnému rázu a možností rychlé střelby se dá zbraň využít jak při taktických scénářích, tak i při soutěžích. Přepínač střelby se zpřístupní při natažení závěru. Vrchní část těla má navíc díry, jak nahoře tak dole, pro uchycení railů pro příslušenství. (raily nejsou součást balení)

Výrobce:

1 941  včetně DPH

Dostupnost: 374 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11536 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Jeden z nejoriginálnějších projektů ve světe airsoftu! AAP-01 je mix legendárního Ruger stylu s moderním designem a zároveň je kompatibilní se zásobníky G17.
Tělo je vyrobeno z odolného polymeru a je dovybaveno kovovými vložkami pro chod vnitřních součástek zbraně.
Díky příjemnému zpětnému rázu a možností rychlé střelby se dá zbraň využít jak při taktických scénářích, tak i při soutěžích. Přepínač střelby se zpřístupní při natažení závěru.
Vrchní část těla má navíc díry, jak nahoře tak dole, pro uchycení railů pro příslušenství. (raily nejsou součást balení)