Action Army AAP-01 Assassin GBB plynová pistole – Písková

Představujeme vám plynovou airsoftovou pistoli (GBB, Gas Blowback), která zanechává konkurenci v pozadí, AAP-01 Assassin od renomované společnosti Action Army. AAP-01 Assassin nese v sobě ducha kultovní pistole Ruger spojeného s moderním designem přinášející revoluční plynový zpětný ráz.Zárukou precizní střelby je inovativní konstrukce čerpající inspiraci z Ruger mk4 a mechanismu Glock. Lehké, ale pevné tělo z odolného polymeru a vnitřní díly z kovu vytvářejí ideální kombinaci hmotnosti a pevnosti. AAP-01 Assassin se s váhou pouhých 386 g (bez zásobníku) stává lehkým parťákem a neúprosným zabijákem nepřátel na každé akci.S úsťovou rychlostí 105 m/s a kapacitou zásobníku 23 BBs si AAP-01 Assassin udržuje silný výkon s příjemným zpětným…

Výrobce:

1 941  včetně DPH

Dostupnost: 586 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11536 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Představujeme vám plynovou airsoftovou pistoli (GBB, Gas Blowback), která zanechává konkurenci v pozadí, AAP-01 Assassin od renomované společnosti Action Army.

AAP-01 Assassin nese v sobě ducha kultovní pistole Ruger spojeného s moderním designem přinášející revoluční plynový zpětný ráz.Zárukou precizní střelby je inovativní konstrukce čerpající inspiraci z Ruger mk4 a mechanismu Glock. Lehké, ale pevné tělo z odolného polymeru a vnitřní díly z kovu vytvářejí ideální kombinaci hmotnosti a pevnosti. AAP-01 Assassin se s váhou pouhých 386 g (bez zásobníku) stává lehkým parťákem a neúprosným zabijákem nepřátel na každé akci.S úsťovou rychlostí 105 m/s a kapacitou zásobníku 23 BBs si AAP-01 Assassin udržuje silný výkon s příjemným zpětným rázem, přičemž světlovodná mířidla dodávají designu zbraně filmový šmrnc. Díky nastavitelnému Hop-Upu máte v rukou zbraň, která je vždy připravena na precizní provedení každého úderu s kuličkami o různé hmotnosti.

Jedním z hlavních důvodů obliby pistole AAP-01 je její variabilita a míra přizpůsobitelnosti. Výrobce Action Army nabízí klasickou full-size variantu AAP-01 a poté menší verzi compact AAP-01C. Svoji pistoli můžete pořádně vystrojit unikátními doplňky a CNC díly v různých barvách od CTM TAC nebo přímo od Action Army:

Opaskové otevřené pouzdro
SMG karabinová konverze MP7
Pistolová rukojeť s vyměnitelnými střenkami
CNC nastavitelná spoušť
CNC hliníkový závěr
CNC horní set těla s RIS lištou
HPA adaptér pro zásobníky M4
Pažba Reaper
CNC předpažbí s vnější hlavní

Pro vnitřní díly doporučujeme značky Hadron Airsoft, Action Army, 5KU, CowCow.

CNC komora Loki
300procent short stroke kit
TDC kit pro komoru

Během chvilky tak můžete svoji pistoli proměnit na ultimátní HPA Speedsoft pistoli, CQB SMG karabinu ve stylu MP7 nebo dlouhou sniper pušku pro střelbu na delší vzdálenost. Všechny varianty budou na stejný typ plynových GBB nebo CO2 zásobníků. Kompatibilita se zásobníky:

AAP-01
TM Glock 17
WE Glock 17
Novritsch SSP-18

Hlavní přednosti pistole AAP..