Adventure Menu 100procent MASO Krůtí maso na cibulce

Krůtí maso na cibulce od Adventure Menu je ideálním řešením pro každého airsoftového hráče, který hledá kvalitní a chutné jídlo v terénu. Se 100 procent obsahem masa je tento pokrm zárukou pravé gurmánské kvality. Jeho jednoduchá, ale lahodná kombinace křehkého krůtího masa a aromatické cibulky tě okamžitě zasytí a poskytne potřebnou výživu. Ať už potřebuješ rychlou obnovu energie před airsoftovou hrou, výživný oběd během dlouhého dne v přírodě, nebo uspokojující večeři po akci, tento pokrm je pro tebe tou správnou volbou. Jeho lehké balení a snadná příprava umožňují, abys měl vždy po ruce teplé a chutné jídlo, připravené během okamžiku.…

Výrobce:

241  včetně DPH

Dostupnost: 13 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 3658 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Krůtí maso na cibulce od Adventure Menu je ideálním řešením pro každého airsoftového hráče, který hledá kvalitní a chutné jídlo v terénu. Se 100 procent obsahem masa je tento pokrm zárukou pravé gurmánské kvality. Jeho jednoduchá, ale lahodná kombinace křehkého krůtího masa a aromatické cibulky tě okamžitě zasytí a poskytne potřebnou výživu. Ať už potřebuješ rychlou obnovu energie před airsoftovou hrou, výživný oběd během dlouhého dne v přírodě, nebo uspokojující večeři po akci, tento pokrm je pro tebe tou správnou volbou. Jeho lehké balení a snadná příprava umožňují, abys měl vždy po ruce teplé a chutné jídlo, připravené během okamžiku. Krůtí maso na cibulce od Adventure Menu je tvým společníkem pro každý airsoftový den, přinášejícím chuť a sílu, kterou potřebuješ pro své dobrodružství.
Toto jídlo je lepší alternativa MRE.
Jedno balení obsahuje maso o syrové hmotnosti 300g. Díky pečení v páře došlo k redukci přebytečné vody a výsledkem je velmi nízká hmotnost 200g při zachování šťavnatosti samotného masa.
Složení:
Krůtí stehenní maso, cibule, sůl, pepř
Informace pro alergiky: neobsahuje alergeny
Krůtí maso se vyznačuje obrovským obsahem proteinů a nízkým obsahem tuků. Díky tomu se řadí k jedné z nejzdravějších potravin.
Odborníci na výživu řadí krůtí maso mezi 14 superpotravin. Těmi dalšími superpotravinami jsou rajčata, brokolice, borůvky, čaj, luštěniny, oves, dýně, jogurt, vlašské ořechy, špenát, losos, sója a pomeranče. Říká se, že jsou nejlepší prevencí proti civilizačním chorobám a pomáhají i prodloužit lidský život. Krůtí maso má minimální obsah tuků a ve srovnání s jinými masy mnohem vyšší obsah bílkovin, které potřebujeme pro obnovu a správné fungování buněk. Je tedy z hlediska zdraví velice kvalitním a zároveň lehce stravitelným masem…

Nutriční hodnoty
100g
200g

kcal
183
366

kJ
770
1540

Tuky
4,50
9

    nasycené
3,0
6

Bílkoviny
33,0
66

Sacharidy
3,0
6

   z toho cukry
0,5
1

Sůl
1,2
2,4