Adventure Menu Farmářská šunka s čočkovým ragů

Uzené maso s čočkou je tradiční a oblíbený pokrm nejen v České republice. Nabízí kromě lahodné chuti také spousty živin, které oceníte zejména na cestách či při sportovních výkonech. Energeticky bohaté čočkové ragú jsme doplnili skvělou farmářskou šunkou nakrájenou na kostičky. Šunka je tvořena z 98 procent masem. Černá čočka Beluga, doplněná orestovanou zeleninou a výraznou chutí balsamicového octa a dalšího koření, vás zasytí a dodá energii na dlouhé hodiny. Díky své konzistenci se jídlo rychle prohřívá ve všech svých vrstvách.   Složení: Černá čočka Beluga (23procent), šunka (20procent-vepřové maso (min.98procent), pitná voda, jedlá sůl s jódem, aroma, extrakt z koření), pórek, mrkev,…

Výrobce:

226  včetně DPH

Dostupnost: 13 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 9120 Kategorie: , Štítek:

Popis

Uzené maso s čočkou je tradiční a oblíbený pokrm nejen v České republice. Nabízí kromě lahodné chuti také spousty živin, které oceníte zejména na cestách či při sportovních výkonech. Energeticky bohaté čočkové ragú jsme doplnili skvělou farmářskou šunkou nakrájenou na kostičky. Šunka je tvořena z 98 procent masem. Černá čočka Beluga, doplněná orestovanou zeleninou a výraznou chutí balsamicového octa a dalšího koření, vás zasytí a dodá energii na dlouhé hodiny. Díky své konzistenci se jídlo rychle prohřívá ve všech svých vrstvách.  
Složení: Černá čočka Beluga (23procent), šunka (20procent-vepřové maso (min.98procent), pitná voda, jedlá sůl s jódem, aroma, extrakt z koření), pórek, mrkev, řapíkatý celer, ocet balsamico (hrozinky, voda), řepkový olej, česnek, sůl, pepř.
Informace pro alergiky: Obsahuje řapíkatý celer
1 balení – hmotnost 400 g plus – 5procent. Uvedená energetická hodnota je na celé balení.
Parametry
Energetická hodnota:814 kJ
Sacharidy:1.2 g
Bílkoviny:31.6 g
Tuky:18.4 g