Adventure Menu KIDS Lightweight Hovězí v rajské omáčce s těstovinami 250g

Tento super speciální pokrm, hovězí v rajské omáčce s těstovinami, je tu přesně pro tebe, malý airsoftový hrdino! Tohle není jenom jídlo, tohle je tvůj tajný zdroj síly pro každou bitvu. Maso, těstoviny a rajčatová omáčka spolu tvoří tým, jaký ještě airsoft nezažil. A kdo ví, možná ti to dodá i super sílu, abys vyhrál celou bitvu a stal se nejlepším hráčem na světě. Tak si to dej a vstup do bitvy s plným žaludkem. A bacha, aby ti to nikdo nechtěl sníst dřív! Toto jídlo je lepší alternativa MRE. Složení: Hovězí maso zadní (25 procent), pšeničné těstoviny (20 procent) (semolina,…

Výrobce:

178  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14611 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tento super speciální pokrm, hovězí v rajské omáčce s těstovinami, je tu přesně pro tebe, malý airsoftový hrdino! Tohle není jenom jídlo, tohle je tvůj tajný zdroj síly pro každou bitvu. Maso, těstoviny a rajčatová omáčka spolu tvoří tým, jaký ještě airsoft nezažil. A kdo ví, možná ti to dodá i super sílu, abys vyhrál celou bitvu a stal se nejlepším hráčem na světě. Tak si to dej a vstup do bitvy s plným žaludkem. A bacha, aby ti to nikdo nechtěl sníst dřív!
Toto jídlo je lepší alternativa MRE.
Složení:
Hovězí maso zadní (25 procent), pšeničné těstoviny (20 procent) (semolina, voda), rajská omáčka (49 procent) (voda, rajský protlak (voda, rajčatový protlak, cukr, sůl), cibule bílá, kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), hovězí vývar, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, cukr, citron, sůl (jedlá kamenná sůl, jodičnan draselný), pepř, skořice, nové koření, bobkový list).

100 g

Jídlo

Energetická hodnota kcal

390

296

Energetická hodnota kJ

1630

1239

Tuk g

5,4

4,0

Nasycené tuky g

1,3

1,0

Bílkoviny g

26,0

20,0

Sacharidy g

79,0

60,0

Cukry g

12,0

9,1

Vláknina g

2,5

1,9

Sůl g

1,6

1,2