Nové

Adventure Menu KIDS Lightweight Kuře na paprice s těstovinami 250g

Kuře na paprice Klasika všech klasik, nyní prakticky zabalená v praktickém obalu ideálním na objevování dosud neobjeveného. Krémově jemná papriková omáčka s kousky křehkého kuřete a těstovinami ve tvaru zvířátek. Tuhle pochoutku ucítíte na sto honů a olizovat se budou menší i větší dobrodruhové.  Prckům se budou dělat boule za ušima. Ale sbíhat sliny se budou i dospělákům. Aby malým dobrodruhům nekručelo v bříšku Každý velký dobrodruh začíná malými krůčky. S krátkýma nohama je to ale větší štreka, a tak dostanou malí dobrodruzi rychle velký hlad. Ten ale nebývá jen tak ledajaký! Je to “hlad na něco dobrýho”. Proto jsme…

Výrobce:

174  včetně DPH

Dostupnost: 8 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14608 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kuře na paprice
Klasika všech klasik, nyní prakticky zabalená v praktickém obalu ideálním na objevování dosud neobjeveného. Krémově jemná papriková omáčka s kousky křehkého kuřete a těstovinami ve tvaru zvířátek. Tuhle pochoutku ucítíte na sto honů a olizovat se budou menší i větší dobrodruhové. 
Prckům se budou dělat boule za ušima. Ale sbíhat sliny se budou i dospělákům.
Aby malým dobrodruhům nekručelo v bříšku
Každý velký dobrodruh začíná malými krůčky. S krátkýma nohama je to ale větší štreka, a tak dostanou malí dobrodruzi rychle velký hlad. Ten ale nebývá jen tak ledajaký! Je to “hlad na něco dobrýho”. Proto jsme připravili jídla plná energie, 100procent přírodních surovin a uvařená speciálně pro dětské chutě.
O jídle
Děti jsou lišáci a jen tak s něčím se nespokojí. Když ale zavoní tahle klasika našich babiček, všichni malí dobrodruzi zavětří opravdovou pochoutku, v níž na ně kromě křehkého kuřátka v krémově jemné paprikové omáčce čeká celý těstovinový zvěřinec.
Složení 
Kuřecí prsa (28 procent), pšeničné těstoviny (22 procent) (semolina, voda), smetana (20 procent), cibule bílá, máslo, rajský protlak (rajčata, sůl, cukr), kuřecí vývar, olej řepkový, mouka kukuřičná, mouka rýžová, česnek, citrónová šťáva, sladká paprika, pepř, sůl.
 
Nutriční hodnoty

100 gJídlo

Energetická hodnota
kcal
482
410

Energetická hodnota
kJ

2020

1717

Tuk
g
26,0
20,0

Nasycené tuky
g
11,0
9,0

Bílkoviny
g
16,0
14,0

Sacharidy
g
54,0
46,0

Cukry
g
2,8
2,4

Vláknina
g
0,4
0,34

Sůl
g
1,1
0,9