Adventure Menu KIDS Mac a Cheese

Mac and Cheese Je něco co děti milují víc, než těstoviny a sýr? Zkombinujte tyto dva komponenty dohromady a zajisté vykouzlíte úsměv na tváři nejednomu malému dobrodruhovi. Tato zapečená dobrota je plná výrazných chutí goudy, čedaru a poctivé smetany. Zkrátka dobrá bašta, která potěší děti i rodiče. Prckům se budou dělat boule za ušima. Ale sbíhat sliny se budou i dospělákům. Aby malým dobrodruhům nekručelo v bříšku Každý velký dobrodruh začíná malými krůčky. S krátkýma nohama je to ale větší štreka, a tak dostanou malí dobrodruzi rychle velký hlad. Ten ale nebývá jen tak ledajaký! Je to “hlad na něco…

Výrobce:

157  včetně DPH

Dostupnost: 17 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14610 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Mac and Cheese
Je něco co děti milují víc, než těstoviny a sýr? Zkombinujte tyto dva komponenty dohromady a zajisté vykouzlíte úsměv na tváři nejednomu malému dobrodruhovi. Tato zapečená dobrota je plná výrazných chutí goudy, čedaru a poctivé smetany. Zkrátka dobrá bašta, která potěší děti i rodiče.
Prckům se budou dělat boule za ušima. Ale sbíhat sliny se budou i dospělákům.
Aby malým dobrodruhům nekručelo v bříšku
Každý velký dobrodruh začíná malými krůčky. S krátkýma nohama je to ale větší štreka, a tak dostanou malí dobrodruzi rychle velký hlad. Ten ale nebývá jen tak ledajaký! Je to “hlad na něco dobrýho”. Proto jsme připravili jídla plná energie, 100procent přírodních surovin a uvařená speciálně pro dětské chutě.
O jídle
Děti těstoviny milují. Ale řekněte k nim sýr a začnou poskakovat radostí jako veverky. Sytá zapékaná pochoutka plná jednoduchých a výrazných chutí, poctivé smetany, goudy a čedaru, která dětem i rodičům na cestách vykouzlí úsměv na tvářích.

Toto jídlo je lepší alternativa MRE.

Složení 
Mléko (38 procent), pšeničné těstoviny (22 procent) (semolina, voda), zakysaná smetana (16 procent) (smetana, mléčné bílkoviny, mlékařské kultury), gouda (pasterované kravské mléko, jedlá sůl, syřidlo), čedar (pasterované kravské mléko, jedlá sůl, syřidlo), citron, dijonská hořčice (voda, hořčičné semeno, lihový ocet, sůl), pepř, muškátový oříšek.
Nutriční hodnoty

100 gJídlo

Energetická hodnota
kcal
265
663

Energetická hodnota
kJ

1116

2790

Tuk
g
12,0
31,0

Nasycené tuky
g
7,7
19,0

Bílkoviny
g
14,0
35,0

Sacharidy
g
24,0
60,0

Cukry
g
3,8
9,5

Vláknina
g
1,1
2,6

Sůl
g
0,3
0,6