Adventure Menu KIDS Švédské masové kuličky s krémovou omáčkou a bramborovou kaší

Aby malým dobrodruhům nekručelo v bříšku Každý velký dobrodruh začíná malými krůčky. S krátkýma nohama je to ale větší štreka, a tak dostanou malí dobrodruzi rychle velký hlad. Ten ale nebývá jen tak ledajaký! Je to “hlad na něco dobrýho”. Proto jsme připravili jídla plná energie, 100procent přírodních surovin a uvařená speciálně pro dětské chutě. Prckům se budou dělat boule za ušima. Ale sbíhat sliny se budou i dospělákům. O jídle Pro tuhle severskou dobrotu, po které děti doslova šílí, už nemusíte do modro-žluté divočiny. Můžete s mrňousy divočit v přírodě s jistotou, že jim výlet zachutná. Jemně kořeněné kuličky…

Výrobce:

157  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14609 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Aby malým dobrodruhům nekručelo v bříšku
Každý velký dobrodruh začíná malými krůčky. S krátkýma nohama je to ale větší štreka, a tak dostanou malí dobrodruzi rychle velký hlad. Ten ale nebývá jen tak ledajaký! Je to “hlad na něco dobrýho”. Proto jsme připravili jídla plná energie, 100procent přírodních surovin a uvařená speciálně pro dětské chutě.
Prckům se budou dělat boule za ušima. Ale sbíhat sliny se budou i dospělákům.
O jídle
Pro tuhle severskou dobrotu, po které děti doslova šílí, už nemusíte do modro-žluté divočiny. Můžete s mrňousy divočit v přírodě s jistotou, že jim výlet zachutná. Jemně kořeněné kuličky z mletého vepřového a hovězího, smetanová omáčka, sametová kaše a navrch veselé brusinky to jistí. Tak ploutev na to, že jim je nesníte.

Toto jídlo je lepší alternativa MRE.

 
Složení 
Bramborová kaše (38 procent) (brambory, mléko), krémová omáčka (34 procent) (smetana, hovězí vývar, zeleninový vývar, máslo (mléko), mouka kukuřičná, mouka rýžová, dijonská hořčice (voda, hořčičné semeno, lihový ocet, sůl), sojová omáčka (pitná voda, sojové boby (24 procent) (sója), cukr, sůl, pšeničná mouka), masové kuličky (24 procent) (hovězí maso mleté, vepřové maso mleté, cibule, vejce, petrželová nať, kopr, pažitka, libeček, sůl, nové koření, pepř, kardamom), brusinky (4 procent).

Nutriční hodnoty

  100 gJídlo

Energetická hodnota
kcal
201
503

Energetická hodnota
kJ

838

2094

Tuk
g
14,0
35,0

Nasycené tuky
g
7,4
19,0

Bílkoviny
g
6,8
17,0

Sacharidy
g
11,0
28,0

Cukry
g
2,6
6,4

Vláknina
g
0,8
2,1

Sůl
g
0,6
1,4