Adventure Menu Kuře Korma s rýží

V přírodě nebo na airsoftovém hřišti, Kuře Korma s rýží od Adventure Menu je tou správnou volbou pro tebe, když toužíš po něčem více než jen běžném jídle. Tento pokrm kombinuje bohatou chuť kormy, tradiční indické koření, s jemnými kousky kuřecího masa a kvalitní rýží, což tvoří perfektní mix chuti a výživy. Jeho lehké balení a snadná příprava ti umožní rychle si připravit teplé a chutné jídlo, ideální pro každou příležitost, kdy potřebuješ doplnit energii. Kuře Korma s rýží od Adventure Menu je nejen výživné, ale nabízí ti i chuťový zážitek, který tě přenese do exotických krajů. S tímto pokrmem…

Výrobce:

248  včetně DPH

Dostupnost: 12 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 3655 Kategorie: , , Štítek:

Popis

V přírodě nebo na airsoftovém hřišti, Kuře Korma s rýží od Adventure Menu je tou správnou volbou pro tebe, když toužíš po něčem více než jen běžném jídle. Tento pokrm kombinuje bohatou chuť kormy, tradiční indické koření, s jemnými kousky kuřecího masa a kvalitní rýží, což tvoří perfektní mix chuti a výživy. Jeho lehké balení a snadná příprava ti umožní rychle si připravit teplé a chutné jídlo, ideální pro každou příležitost, kdy potřebuješ doplnit energii. Kuře Korma s rýží od Adventure Menu je nejen výživné, ale nabízí ti i chuťový zážitek, který tě přenese do exotických krajů. S tímto pokrmem si užiješ kvalitní stravu plnou chutí a vůní, která ti dodá sílu pro tvá dobrodružství, ať už jsi kdekoli.
Toto jídlo je lepší alternativa MRE.

Složení:
kuřecí maso prsa ( 30procent), voda, rýže natural, smetana, cibule, kokosové mléko, rýžová mouka, kukuřičná mouka, strouhaný kokos, slunečnicový olej, sůl, cukr, směs indických koření (garam masala, římský kmín, skořice, kayenský pepř, kurkuma), česnek, citron, zázvor sušený, pepř.
Informace pro alergiky: obsahuje kokos a laktózu.
1 balení – hmotnost 400 g plus – 5procent 

Nutriční hodnoty
100g
400g

kcal
139
556

kJ
585
2340

Tuky
6,3
25,2

    nasycené
4,5
18

Bílkoviny
7,3
29,2

Sacharidy
15,2
60,8

   z toho cukry
2
8

Sůl
1,05
4,2