Adventure Menu Lightweight Rýžová kaše s jahodou,mangem a vanilkou

Přivítej nový den plný airsoftových výzev s Lightweight Rýžovou kaší s jahodou, mangem a vanilkou od Adventure Menu. Tato kaše pro tebe kombinuje sladkost jahod, exotické chutě manga a jemný dotek vanilky, což vytváří dokonalý ranní zážitek. Je ideální pro tvé rychlé a snadné ráno, kdy potřebuješ rychle nabrat energii pro nadcházející dobrodružství. Každé sousto této kaše ti připomene letní den plný radosti a svěžesti. Užij si tento lahodný a vyvážený pokrm, který ti dodá energii a pozvedne tvého ducha, připraví tě na náročný den v přírodě nebo v airsoftové akci. Tato rýžová kaše s jahodou, mangem a vanilkou je…

Výrobce:

200  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15778 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Přivítej nový den plný airsoftových výzev s Lightweight Rýžovou kaší s jahodou, mangem a vanilkou od Adventure Menu. Tato kaše pro tebe kombinuje sladkost jahod, exotické chutě manga a jemný dotek vanilky, což vytváří dokonalý ranní zážitek. Je ideální pro tvé rychlé a snadné ráno, kdy potřebuješ rychle nabrat energii pro nadcházející dobrodružství. Každé sousto této kaše ti připomene letní den plný radosti a svěžesti. Užij si tento lahodný a vyvážený pokrm, který ti dodá energii a pozvedne tvého ducha, připraví tě na náročný den v přírodě nebo v airsoftové akci. Tato rýžová kaše s jahodou, mangem a vanilkou je tvým klíčem k sladkému začátku každého dobrodružného dne.
Toto jídlo je lepší alternativa MRE.
Složení: 
Mléko polotučné, rýže arborio (13 procent), máslo, javorový sirup, jahody (7,6 procent), mango (4,1 procent), sůl, vanilka mletá Bourbon (0,1 procent)