Adventure Menu Lightweight SENS Cvrččí proteinové penne s kuřecím masem v kreolské omáčce 400g

Tento pokrm, Lightweight SENS cvrččí proteinové penne s kuřecím masem v kreolské omáčce, představuje revoluční spojení výjimečné chuti, výživných proteinů z cvrčků a tradičního kuřecího masa v pikantní kreolské omáčce. Přinášíme inovativní přístup k stravování v outdoorových podmínkách nebo při náročných airsoftových akcí. Snadno přenosný produkt v balení 400g, připravený k okamžité konzumaci po ohřátí. Užij si sytou porci plnou chutí a energie, která ti dodá sílu pro další tvé airsoft hry. Toto jídlo je lepší alternativa MRE. Složení: Kuřecí prsa (26procent), SENS těstoviny (25procent) (semolina (80procent), cvrččí mouka (Acheta domesticus) (20procent)), smetana, papriková klobása (vepřové maso, sůl, paprika, kmín, česnek),…

Výrobce:

305  včetně DPH

Dostupnost: 8 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15775 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tento pokrm, Lightweight SENS cvrččí proteinové penne s kuřecím masem v kreolské omáčce, představuje revoluční spojení výjimečné chuti, výživných proteinů z cvrčků a tradičního kuřecího masa v pikantní kreolské omáčce. Přinášíme inovativní přístup k stravování v outdoorových podmínkách nebo při náročných airsoftových akcí. Snadno přenosný produkt v balení 400g, připravený k okamžité konzumaci po ohřátí. Užij si sytou porci plnou chutí a energie, která ti dodá sílu pro další tvé airsoft hry.
Toto jídlo je lepší alternativa MRE.
Složení:
Kuřecí prsa (26procent), SENS těstoviny (25procent) (semolina (80procent), cvrččí mouka (Acheta domesticus) (20procent)), smetana, papriková klobása (vepřové maso, sůl, paprika, kmín, česnek), cibule, sýr Parmesan (mléko, syřidlo, sůl), mouka kukuřičná, mouka rýžová, olivový olej, sůl, petržel, paprika sladká, česnek, pepř bílý, oregáno, tymián, bazalka, pepř.