Adventure Menu Lightweight SENS Cvrččí proteinové penne v omáčce s fazolemi, špenátem a olivami 400g

Tento pokrm, Lightweight SENS cvrččí proteinové penne v omáčce s fazolemi, špenátem a olivami, představuje revoluční spojení výjimečné chuti, výživných proteinů z cvrčků a tradičních přísad. Přinášíme inovativní přístup k stravování v outdoorových podmínkách, ideální pro airsoftové hráče, kteří potřebují energii a sílu pro svoji akci. Snadno přenosný produkt v balení 400g, připravený k okamžité konzumaci po ohřátí. Užij si sytou porci plnou chutí a energie, která ti dodá sílu a vytrvalost pro tvé airsoftové misi. Toto jídlo je lepší alternativa MRE. Složení: SENS těstoviny (28procent) (semolina (80procent), cvrččí mouka (Acheta domesticus) (20procent)), passata (18procent), špenát (18procent), bílé fazole (13procent), cibule,…

Výrobce:

272  včetně DPH

Dostupnost: 8 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15774 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tento pokrm, Lightweight SENS cvrččí proteinové penne v omáčce s fazolemi, špenátem a olivami, představuje revoluční spojení výjimečné chuti, výživných proteinů z cvrčků a tradičních přísad. Přinášíme inovativní přístup k stravování v outdoorových podmínkách, ideální pro airsoftové hráče, kteří potřebují energii a sílu pro svoji akci. Snadno přenosný produkt v balení 400g, připravený k okamžité konzumaci po ohřátí. Užij si sytou porci plnou chutí a energie, která ti dodá sílu a vytrvalost pro tvé airsoftové misi.
Toto jídlo je lepší alternativa MRE.
Složení:
SENS těstoviny (28procent) (semolina (80procent), cvrččí mouka (Acheta domesticus) (20procent)), passata (18procent), špenát (18procent), bílé fazole (13procent), cibule, olivy kalamata (4procent), sýr Parmesan (mléko, syřidlo, sůl), sušená rajčata, řepkový olej, česnek, sůl, pepř.