AirsoftParts Hlava pístu – TECAFORM

Hlava pístu je vyrobena z konstrukčního plastu TECAFORM jinak také známý jako POM. Na CNC obráběcím centru. Díky tomuto materiálu a promyšlené konstrukci bylo docíleno celkové hmotnosti pouze 9,3g. Takto nízká váha zvyšuje životnost mechboxu a také zvyšuje úsťovou rychlost (pružina musí rozpohybovat menší hmotnost a díky tomu je píst rychlejší). Na čelní straně je vyvrtáno 9 otvorů. Těmito otvory při stlačování proudí vzduch, který roztahuje těsnící O kroužek a ten lépe utěsní prostor mezi hlavou pístu a válcem. Součástí této hlavy pístu je také axiální kuličkové ložisko, které umožňuje snadné otáčení pružiny při stlačování. Toto otáčení výrazně zvyšuje životnost…

Výrobce:

292  včetně DPH

Dostupnost: 28 skladem

Porovnat

Popis

Hlava pístu je vyrobena z konstrukčního plastu TECAFORM jinak také známý jako POM. Na CNC obráběcím centru. Díky tomuto materiálu a promyšlené konstrukci bylo docíleno celkové hmotnosti pouze 9,3g. Takto nízká váha zvyšuje životnost mechboxu a také zvyšuje úsťovou rychlost (pružina musí rozpohybovat menší hmotnost a díky tomu je píst rychlejší). Na čelní straně je vyvrtáno 9 otvorů. Těmito otvory při stlačování proudí vzduch, který roztahuje těsnící O kroužek a ten lépe utěsní prostor mezi hlavou pístu a válcem.
Součástí této hlavy pístu je také axiální kuličkové ložisko, které umožňuje snadné otáčení pružiny při stlačování. Toto otáčení výrazně zvyšuje životnost pružiny.
Výhody:

Nízká hmotnost
Dokonalé utěsnění 
Axiální kuličkové ložisko pro snadné otáčení pružiny

 
Technické parametry:

Celková hmotnost
9,3g

Změna úsťové rychlosti-   
plus 5 m/s

Materiál
TECAFORM (POM)

Použití
všechny druhy mechaboxů, pro svou nízkou hmotnost doporučujeme i pro mechabox v.2

-Jedná se pouze o orientační hodnotu. Tato hodnota byla získána porovnáním se základní vzduchotechnikou na pružině M120. 
Obsah balení:

1x Hlava pístu
1x Těsnící O kroužek
1x Matice
1x Axiální kuličkové ložisko
1x Imbusový šroub
1x Imbusový klíč