AirsoftParts Tichá hlava válce X-high tech

Hlava válce je vyrobena z duralu EN AW 6012. Na CNC obráběcím centru. Tato hlava válce je zcela inovativní konstrukce, mezi nejzásadnější rozdíly patří dopadová plocha a těsnění z jednoho kusu, dokonalá povrchová úprava pro maximální kluznost, obrovská dopadová plocha. Tato hlava válce je speciálně upravena na duralové obráběné mechaboxy (X-high tech, CORE,…), které mají menší průměr osiček pro uchycení v mechaboxu. Povrchová úprava: Na povrch této hlavy válce  je chemicky nanesena tenká vrstva niklu, který výrazně zvyšuje životnost a kluznost povrchu. Základní informace: Tvrdost po pokovení 660-850 HV (58-63 HRc) Výborná korozní odolnost Vysoká otěruvzdornost Vrozená kluzkost povrchu Lesklý vzhled …

Výrobce:

390  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat

Popis

Hlava válce je vyrobena z duralu EN AW 6012. Na CNC obráběcím centru. Tato hlava válce je zcela inovativní konstrukce, mezi nejzásadnější rozdíly patří dopadová plocha a těsnění z jednoho kusu, dokonalá povrchová úprava pro maximální kluznost, obrovská dopadová plocha.
Tato hlava válce je speciálně upravena na duralové obráběné mechaboxy (X-high tech, CORE,…), které mají menší průměr osiček pro uchycení v mechaboxu.
Povrchová úprava:
Na povrch této hlavy válce  je chemicky nanesena tenká vrstva niklu, který výrazně zvyšuje životnost a kluznost povrchu. Základní informace:

Tvrdost po pokovení 660-850 HV (58-63 HRc)
Výborná korozní odolnost
Vysoká otěruvzdornost
Vrozená kluzkost povrchu
Lesklý vzhled 
Rovnoměrná vrstva

 
Výhody:

Dokonalé utěsnění prostoru mezi hlavou válce a válcem 
Dvojité těsnění (manžeta plus těsnící kroužek)
Velká gumová dopadová plocha vhodná i pro nejsilnější pružiny
Těsnění a dopadová plocha z jednoho kusu = a gt; dokonalé utěsnění
Extrémně hladký povrch díky kvalitnímu niklu na povrchu = a gt;snadný pohyb trysky
Vysoká životnost

 
Technické parametry:

Změna úsťové rychlosti-    
plus 6 m/s

Materiál
DURAL EN AW 6012 T6

Použití
mechabox v.2 a v.3, rovná hlava pístu

-Jedná se pouze o orientační hodnotu. Tato hodnota byla získána porovnáním se základní vzduchotechnikou na pružině M120. 
Obsah balení:

1x Hlava válce  
1x Těsnící manžeta s dopadovou plochou