AirsoftParts Vodící trn pružiny v.3 – 2.gen

Vodící trn pružiny je vyroben z ocelové patky s lesklým niklovým povrchem a černěným ocelovým trnem. Díky kvalitnímu materiálu, tepelnému zpracování a povrchové úpravě nedochází k obrušování vodiče pružiny při střelbě. Ve spodní části trnu je vyvrtán otvor se závitem pro snadnější montáž.   Součástí vodiče pružiny je také axiální kuličkové ložisko, které umožňuje snadné otáčení pružiny při stlačování. Toto otáčení výrazně zvyšuje životnost pružiny. Výhody: Vysoká odolnost Ocelová patka z jednoho kusu Axiální kuličkové ložisko pro snadné otáčení pružiny   Technické parametry: Materiál                                …

Výrobce:

292  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Vodící trn pružiny je vyroben z ocelové patky s lesklým niklovým povrchem a černěným ocelovým trnem. Díky kvalitnímu materiálu, tepelnému zpracování a povrchové úpravě nedochází k obrušování vodiče pružiny při střelbě. Ve spodní části trnu je vyvrtán otvor se závitem pro snadnější montáž.  
Součástí vodiče pružiny je také axiální kuličkové ložisko, které umožňuje snadné otáčení pružiny při stlačování. Toto otáčení výrazně zvyšuje životnost pružiny.
Výhody:

Vysoká odolnost
Ocelová patka z jednoho kusu
Axiální kuličkové ložisko pro snadné otáčení pružiny

 
Technické parametry:

Materiál                                           
Ocel                                                 

Použití
mechabox v.3