AIRSOFTPRO Adapter na tlumič pro Well MB4401 – starší model se závitem M18

Adapter (redukce) na tlumič pro airsoftové zbraně. Jednoduše se našroubuje do závitu ve víčku hlavně. Na menší závit můžete našroubovat libovolné tlumiče, nebo kompenzátory se standardním 14mm levotočivým závitem. Uvnitř adapteru je vložen gumový kroužek, který zlepšuje případné vedení dlouhé hlavně. Tu fixuje přesně ve středu adapteru a tlumí vibrace. Adapter je vybaven i šroubovacím ochranným krytem, který brání poškození, nebo znečištění závitu. Charakteristika: Hliníková slitina 6061 T6 Chemicky černěno Vyrobeno na přesných CNC strojích Originální  návrh AirsoftPro CZ Zkosená vnitřní hrana pro lepší navedení prodloužené hlavně do adapteru V případě delší hlavně prochází středícím gumovým kroužkem Diamantové vroubkování po obvodu…

Výrobce:

254  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat

Popis

Adapter (redukce) na tlumič pro airsoftové zbraně. Jednoduše se našroubuje do závitu ve víčku hlavně. Na menší závit můžete našroubovat libovolné tlumiče, nebo kompenzátory se standardním 14mm levotočivým závitem. Uvnitř adapteru je vložen gumový kroužek, který zlepšuje případné vedení dlouhé hlavně. Tu fixuje přesně ve středu adapteru a tlumí vibrace. Adapter je vybaven i šroubovacím ochranným krytem, který brání poškození, nebo znečištění závitu.
Charakteristika:

Hliníková slitina 6061 T6

Chemicky černěno

Vyrobeno na přesných CNC strojích

Originální  návrh AirsoftPro CZ

Zkosená vnitřní hrana pro lepší navedení prodloužené hlavně do adapteru

V případě delší hlavně prochází středícím gumovým kroužkem

Diamantové vroubkování po obvodu adapteru i krytky závitu

Závit do zbraně: M18x1 pravotočivý (nezávazná informace)

Vnější závit na tlumič: M14x1 levotočivý

Příčné otvory v obou závitech jsou pro případné lepší utažení, nebo povolení

Každý kus je opatřen ochranným krytem závitu. Chrání před poškozením a znečištěním

Použití:

Well MB4401 – Pouze modely do roku cca 2017. Před zakoupením změřte vnitřní průměr závitu ve víčku hlavně. Pokud má cca 18mm, je tento adapter vhodný. Pokud má cca 16mm, pak volte náš adapter s kódem zboží 7430.