AIRSOFTPRO Hliníková rovná hlava pístu s ložiskem

Hlava pístu pro airsoftové elektrické zbraně. Vyrobena z hliníkové slitiny (na rozdíl od plastové) pro maximální odolnost vůči nárazům. Nízká váha, zajišťující dobrou kadenci a dostřel. Při výstřelu zbraně dochází ke stlačení vzduchu pístem ve válci. Tento vzduch je vtlačen do osmi vzduchových kanálků v přední straně hlavy pístu. Kanálky vyúsťují pod O-kroužkem, který je vlivem tlaku roztažen a zajišťuje tak lepší utěsnění, než běžná plastová hlavaPři střelbě (konkrétně při stlačení) má pružina zbraně tendenci otáčet se kolem své osy. Po snadné montáži se ložisko této hlavy nachází uvnitř pístu, pružina se o něj opírá a otáčení kolem osy usnadňuje.…

Výrobce:

263  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Hlava pístu pro airsoftové elektrické zbraně. Vyrobena z hliníkové slitiny (na rozdíl od plastové) pro maximální odolnost vůči nárazům. Nízká váha, zajišťující dobrou kadenci a dostřel. Při výstřelu zbraně dochází ke stlačení vzduchu pístem ve válci. Tento vzduch je vtlačen do osmi vzduchových kanálků v přední straně hlavy pístu. Kanálky vyúsťují pod O-kroužkem, který je vlivem tlaku roztažen a zajišťuje tak lepší utěsnění, než běžná plastová hlavaPři střelbě (konkrétně při stlačení) má pružina zbraně tendenci otáčet se kolem své osy. Po snadné montáži se ložisko této hlavy nachází uvnitř pístu, pružina se o něj opírá a otáčení kolem osy usnadňuje. Stlačovaná pružina tedy klade menší odpor, ale zároveň si zachovává svou základní vlastnost – rychlé uvolnění při výstřelu. Ložisko, speciální podložka i šroubek jsou součástí balení.
Za povšimnutí jistě stojí druhý o-kroužek. Ten nemá těsnící funkci, ale centruje hlavu ve válci. Přesně píst s hlavou vede válcem. Již žádné poškrábání stěny válce.
Odlehčení na zadní straně hlavy snižuje hmotnost na pouhých 11,9g.

Odolná hliníková slitina 6061-T6

Hmotnost pouhých 11,9g (komplet)

Osm vzduchových kanálků

Lepší utěsnění – zvýšení dostřelu

Pro všechny typy mechaboxů

Gumový vodící kroužek