AIRSOFTPRO Nerezový válec pro pušky Well MB06, MB13

V drtivé většině airsoftových pušek je vzduchový válec z tenké hliníkové trubky a na konci sevřen, nebo kolíkován k trnu natahovací páky. Toto spojení je relativně dostatečné pro základní pružiny. Ale při použití silnější pružiny dochází k deformačnímu vytržení natahovací páky z válce. Ocelový odolný válec je tedy nezbytný doplněk při zvyšování výkonu vaší odstřelovací pušky. Válec AirsoftPro je vyroben z nerezové bezešvé trubky s hladkým vnitřním povrchem. Trn natahovací páky je vyroben rovněž z nerezové oceli, do trubky pevně zašroubován a po celém svém obvodu svařen laserem. Vzniká tak dokonale pevné spojení. Válec má vnější průměr 22 mm a lze…

Výrobce:

1 112  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat

Popis

V drtivé většině airsoftových pušek je vzduchový válec z tenké hliníkové trubky a na konci sevřen, nebo kolíkován k trnu natahovací páky. Toto spojení je relativně dostatečné pro základní pružiny. Ale při použití silnější pružiny dochází k deformačnímu vytržení natahovací páky z válce. Ocelový odolný válec je tedy nezbytný doplněk při zvyšování výkonu vaší odstřelovací pušky.

Válec AirsoftPro je vyroben z nerezové bezešvé trubky s hladkým vnitřním povrchem. Trn natahovací páky je vyroben rovněž z nerezové oceli, do trubky pevně zašroubován a po celém svém obvodu svařen laserem. Vzniká tak dokonale pevné spojení.
Válec má vnější průměr 22 mm a lze jej zasunout do závěrů pušek Well MB06, MB13. Vnitřní průměr válce je 20 mm a dovnitř lze vložit jak originální plastové písty Well, tak i upgrade hliníkové. Včetně pístů AirsoftPro.
Hmotnost 179g.