AIRSOFTPRO Ocelová základna hlavně pro SVD – Gen.2

Stávající upevnění vnější hlavně manuální pušky SVD vykazuje několik drobných nedostatků. Základna je vyrobena z hliníkové slitiny a s příliš velkou vůlí. Vnitřní hlaveň drží pouze dva šrouby. Navíc jsou tyto šrouby umístěny vertikálně proti sobě a hlaveň se tak vodorovně kýve. AirsoftPro vám nabízí své vlastní řešení popsaných problémů. Nová základna hlavně je: vyrobena z ocelového bloku CNC obráběním na přesných CNC strojích. vyrobena v ČR. rozměrově upravena na míru pro vnější hlaveň. chemicky černěna. kompatibilní s originální komorou i s precizní komorou AirsoftPro. delší než původní základna pro lepší fixaci hlavně. Základna drží hlaveň šesti šrouby ! Šrouby…

Výrobce:

380  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 3481 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stávající upevnění vnější hlavně manuální pušky SVD vykazuje několik drobných nedostatků. Základna je vyrobena z hliníkové slitiny a s příliš velkou vůlí. Vnitřní hlaveň drží pouze dva šrouby. Navíc jsou tyto šrouby umístěny vertikálně proti sobě a hlaveň se tak vodorovně kýve.
AirsoftPro vám nabízí své vlastní řešení popsaných problémů. Nová základna hlavně je:

vyrobena z ocelového bloku CNC obráběním na přesných CNC strojích.
vyrobena v ČR.
rozměrově upravena na míru pro vnější hlaveň.
chemicky černěna.
kompatibilní s originální komorou i s precizní komorou AirsoftPro.
delší než původní základna pro lepší fixaci hlavně.
Základna drží hlaveň šesti šrouby !
Šrouby jsou umístěny do hvězdice, aby nebyl možný pohyb v žádném směru.
Řeší viklání hlavně a předpažbí.
Instalace během pěti minut.
Kompatibilní se značkami A a K a ACM – nově ve druhé generaci.

Tento díl doporučujeme kombinovat pouze s originální komorou výrobce zbraně, nebo s naší precizní komorou pro A a K SVD. Na trhu jsou i kopie naší komory pocházející z číny a nemůžeme u nich zaručit kompatibilitu.