Nové

AIRSOFTPRO Ocelový válec pro pušky CYMA CM.707

Ocelový odolný válec je nezbytný doplněk při zvyšování výkonu vaší odstřelovací pušky. U běžných válců dochází při použití silných pružin k deformačnímu vytržení natahovací páky z válce. Nabízený válec AirsoftPro byl podroben úspěšným zátěžovým testům na nejsilnějších pružinách. Tento typ válce je určen pro pušky výrobce CYMA a modely CM.707 Rozměry: vnitřní průměr 21,9 mm vnější průměr 23,9 mm délka tubusu  194 mm délka celá 228 mm Díl je vyroben na přesných CNC strojích v ČR. Ocelová bezešvá trubka a ocelový trn natahovací páky jsou pevně svařeny na čtyřech místech. Svár byl přebroušen, aby byl pohyb ve zbrani bezproblémový. Komplet…

Výrobce:

869  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Ocelový odolný válec je nezbytný doplněk při zvyšování výkonu vaší odstřelovací pušky. U běžných válců dochází při použití silných pružin k deformačnímu vytržení natahovací páky z válce. Nabízený válec AirsoftPro byl podroben úspěšným zátěžovým testům na nejsilnějších pružinách.
Tento typ válce je určen pro pušky výrobce CYMA a modely CM.707
Rozměry:

vnitřní průměr 21,9 mm

vnější průměr 23,9 mm

délka tubusu  194 mm

délka celá 228 mm

Díl je vyroben na přesných CNC strojích v ČR. Ocelová bezešvá trubka a ocelový trn natahovací páky jsou pevně svařeny na čtyřech místech. Svár byl přebroušen, aby byl pohyb ve zbrani bezproblémový. Komplet je chemicky černěn – brunýrován, jako ochrana proti korozi. Přesto je nezbytné díl ošetřovat jako u skutečné zbraně, tedy především mazat.