Nové

AIRSOFTPRO Odlehčený hybridní píst ZERO pro pušky série VSR A CYMA CM.700

Zesílený píst pro vaši odstřelovací pušku. Pro co největší výkon a odolnost. Jedná se o stejný píst, který je použit v setu se spoušťovým mechanismem ZERO trigger Gen.4.1 (a vyšší) od AirsoftPro. Hybridní píst se skládá ze tří různých materiálů: Maximálně odlehčené lehké hliníkové tělo. Dva polyacetalové (POM) kroužky pro dobrou kluznost ve válci. Záchyt pístu z nerezové oceli. Ve srovnání s předchozí verzí byl píst celý zcela přepracován. Pro vyšší životnost se změnila a zvětšila dorazová guma. Náraz pístu při výstřelu je tak rozložen na větší plochu a méně namáhá píst i hlavu válce. Drážka pod těsnícím o-kroužkem je…

Výrobce:

584  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat

Popis

Zesílený píst pro vaši odstřelovací pušku. Pro co největší výkon a odolnost. Jedná se o stejný píst, který je použit v setu se spoušťovým mechanismem ZERO trigger Gen.4.1 (a vyšší) od AirsoftPro. Hybridní píst se skládá ze tří různých materiálů:

Maximálně odlehčené lehké hliníkové tělo.

Dva polyacetalové (POM) kroužky pro dobrou kluznost ve válci.

Záchyt pístu z nerezové oceli.

Ve srovnání s předchozí verzí byl píst celý zcela přepracován. Pro vyšší životnost se změnila a zvětšila dorazová guma. Náraz pístu při výstřelu je tak rozložen na větší plochu a méně namáhá píst i hlavu válce. Drážka pod těsnícím o-kroužkem je mělčí s upraveným tvarem a snižuje tak riziko deformace hlavy vlivem nárazů. Vylepšení doznaly také kluzné POM kroužky pístu pro vyšší životnost přední části pístu. Byly mírně zvětšeny, aby se kovové části nedotýkaly stěny válce a mají hladší povrch. Další zaměření v této generaci bylo na výkon pístu. Nerezový záchyt je kratší, lépe uložen v těle pístu a píst je více odlehčen. Podařilo se tak snížit hmotnost o 25procent proti předchozí generaci. A nižší hmotnost znamená vyšší výkon.
VLASTNOSTI A PARAMETRY:

Tělo pístu je vyrobeno obráběním na přesných CNC strojích z lehké, ale velmi odolné hliníkové slitiny 6061-T6 (Dural) s kvalitním eloxovaným povrchem.
Záchyt pístu je vyroben z nerezové oceli pro dobrou odolnost i na silných pružinách. 
Píst má dva kluzné polyacetalové (POM) kroužky.
Hlava pístu je protitlaká s těsnícím O-kroužkem (při výstřelu dochází k roztažení O-kroužku a lepšímu utěsnění).
Zvětšený vnitřní průměr pístu umožňuje ( a doporučujeme) vložit i silnější 9mm upgrade pružiny.
Rozměry: délka – 105mm, vnější průměr – 21,8mm, vnitřní průměr – 13,5mm
Hmotnost: pouze 30g

POUŽITÍ:

CYMA CM.700
Tokyo Marui VSR-10, ale pouze pro kombinaci s 90° záchytem pístu, tzv. ZERO Trigger. Nelze jej tedy kombinovat s originálním spoušťovým mechanismem, který má 45° záchyt.