AIRSOFTPRO TDC Hop-Up regulátor pro odstřelovací pušky s průměrem hlavně 26mm

TDC je zkratka anglického spojení “Top Dead Center”. Termín, který se používá především v souvislosti se spalovacími motory a vyjadřuje polohu, kdy je píst ve válci ve své maximální (nejvyšší) poloze. V airsoftu je tím označováno zařízení, které je schopno plynule (obvykle pomocí stavěcího šroubu) shora tlačit na ramínko Hop-Up komory. Tvořit tak jeho horní mez (TDC) bez nežádoucí vůle. Navíc je regulace citlivější, plynulejší a obvykle s větším rozsahem než u klasické regulace páčkou. Nabízené AirsoftPro TDC je jednoduché zařízení vhodné pro širokou škálu airsoftových odstřelovacích pušek. Otáčením kroužku nastavuje přítlak ramínka komory a mění dráhu vystřelené kuličky. Zařízení…

Výrobce:

653  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12919 Kategorie: , Štítek:

Popis

TDC je zkratka anglického spojení “Top Dead Center”. Termín, který se používá především v souvislosti se spalovacími motory a vyjadřuje polohu, kdy je píst ve válci ve své maximální (nejvyšší) poloze. V airsoftu je tím označováno zařízení, které je schopno plynule (obvykle pomocí stavěcího šroubu) shora tlačit na ramínko Hop-Up komory. Tvořit tak jeho horní mez (TDC) bez nežádoucí vůle. Navíc je regulace citlivější, plynulejší a obvykle s větším rozsahem než u klasické regulace páčkou.
Nabízené AirsoftPro TDC je jednoduché zařízení vhodné pro širokou škálu airsoftových odstřelovacích pušek. Otáčením kroužku nastavuje přítlak ramínka komory a mění dráhu vystřelené kuličky. Zařízení dodává uživateli vyšší přesnost a komfort, než seřizování šroubem, nebo páčkou.V nabídce jsou dva typy, které se liší délkou, umístěním připevňovacího šroubu a spodním obloukem pro různé průměry hlavní. Viz tabulka níže.
TDC zařízení je vyrobeno na přesných CNC strojích z hliníkové slitiny. Skládá se ze základny a regulačního kroužku. Umísťuje se shora na vnější hlaveň. Přesně nad Hop-Up komoru. Nízký profil nepřekáží ani rozměrným puškohledům se sluneční clonou. TDC není primárně podporováno ze strany výrobců zbraní a nelze jej pouze přiložit a přišroubovat. Při instalaci je tedy třeba hlaveň částečně rozebrat, změřit polohu ramínka komory a přesně shora vyvrtat otvor do vnější hlavně. Tímto otvorem prochází stavěcí šroub TDC zařízení. Jeho otáčením se mění jeho délka a zvedá, nebo sklápí ramínko komory. Tím mění dráhu letu kuličky.
TDC je ve většině případů nutné na hlaveň přilepit sekundovým lepidlem. V balení je šroub M3x10, kterým je možné zařízení přišroubovat přes hlaveň ke komoře. Toto přišroubování je logicky lepší než lepení , nicméně jen několik málo originálních komor má otvor se závitem. Typickým příkladem je komora pro MB01/04/05/06/08/13 Well. Rovněž novější komory AirsoftPro mají tento závit na své horní straně a s TDC jsou kompatibilní.
Nepřehlédnutelná je orientační vodováha, která slouží nejen pro přesnější instal..