AIRSOFTPRO Tlumič A.E.I. 150 x 30mm

Celokovový tlumič pro všechny airsoftové zbraně o délce 150mm a průměru 30mm. Tlumič má na jednom konci pravotočivý a na druhém levotočivý vnitřní závit M14x1 (Víčka lze odšroubovat a zaměnit). Lze jej tedy našroubovat na drtivou většinu airsoftových elektrických zbraní – např. M4, M16, AK, AUG, G36, VZ58, ..apod. Tělo je vyrobeno z hliníku s matným chemickým černěním. Tlumič je díky svým rozměrům esteticky vhodný pro menší zbraně, nebo pistole. Hmotnost 100g. Unikátní řešení AirsoftPro: Víčko s levotočivým závitem lze zajistit proti samovolnému povolování zabudovaným šroubem. U běžných tlumičů se totiž při utahování na levotočivý konec hlavně automaticky povoluje víčko tlumiče…

Výrobce:

385  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 3079 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Celokovový tlumič pro všechny airsoftové zbraně o délce 150mm a průměru 30mm. Tlumič má na jednom konci pravotočivý a na druhém levotočivý vnitřní závit M14x1 (Víčka lze odšroubovat a zaměnit). Lze jej tedy našroubovat na drtivou většinu airsoftových elektrických zbraní – např. M4, M16, AK, AUG, G36, VZ58, ..apod. Tělo je vyrobeno z hliníku s matným chemickým černěním. Tlumič je díky svým rozměrům esteticky vhodný pro menší zbraně, nebo pistole. Hmotnost 100g.

Unikátní řešení AirsoftPro: Víčko s levotočivým závitem lze zajistit proti samovolnému povolování zabudovaným šroubem. U běžných tlumičů se totiž při utahování na levotočivý konec hlavně automaticky povoluje víčko tlumiče a naopak. Tento nežádoucí efekt jsme vyřešili.
Kvalitnější povrchová úprava tubusu tlumiče proti poškrábání. Žádné nastříkání barvou, jako je běžné u levných tlumičů, ale matný elox.

Pomocí příslušného adapteru z naší nabídky můžete tlumič připevnit i na odstřelovací pušky , nebo na pistole WE či ASG. 
Poznámka: Tlumič nelze použít na ostré zbraně!