AIRSOFTPRO VSR ZERO upgrade spoušťový mechanismus – Gen. 5

Nová pátá generace spoušťového mechanismu přináší opět řadu změn a vylepšení. Na první pohled je patrný moderní tvar se skosenými hranami. Celý tvar byl kompletně přepracován. Pouze dvě součástky jsou totožné s předchozí generací. Tvarové úpravy rovněž umožnily použití i ve zbraních M40, například CM.700.  Horní hrana kopíruje kulatý tvar pouzdra závěru lépe na něj dosedá. Ocelová a kalená  vzpěra trnu je nyní součástí celého mechanizmu. Na základě požadavku zákazníků je opět možné použít pojistku. Ta je nově součástí balení a vy se tak můžete rozhodnout, zda si ji jednoduše přišroubujete nebo ne. Každý kus rovněž nese své sériové číslo.…

Výrobce:

1 949  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat

Popis

Nová pátá generace spoušťového mechanismu přináší opět řadu změn a vylepšení. Na první pohled je patrný moderní tvar se skosenými hranami. Celý tvar byl kompletně přepracován. Pouze dvě součástky jsou totožné s předchozí generací. Tvarové úpravy rovněž umožnily použití i ve zbraních M40, například CM.700.  Horní hrana kopíruje kulatý tvar pouzdra závěru lépe na něj dosedá. Ocelová a kalená  vzpěra trnu je nyní součástí celého mechanizmu. Na základě požadavku zákazníků je opět možné použít pojistku. Ta je nově součástí balení a vy se tak můžete rozhodnout, zda si ji jednoduše přišroubujete nebo ne. Každý kus rovněž nese své sériové číslo.
Významnou novinkou je stavitelná spoušť pro ideální polohu v lučíku. Spoušť se může posouvat v drážce základny a je jištěna drobným šroubkem na inbus. Ten je přístupný i po sestavení zbraně. Plynulá regulace je možná dopředu a dozadu v délce 7 mm. Každý uživatel si tak může nastavit svou ideální polohu spouště.

Zero trigger je dodáván buď samostatně nebo jako kompletní set s pístem , trnem a pružinou. Toto je samostatné balení.  Před nákupem se prosím ujistěte, že máte píst s kolmým (0 stupňů) záchytem. CYMA CM.700 je plně kompatibilní, ale na zbraně systému VSR tento spoušťový mechanismus nepasuje! Pokud píst nemáte, naleznete jej v naší nabídce, nebo pak můžete zakoupit kompletní Upgrade ZERO set včetně pístu, trnu a pružiny.
 
ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI A PARAMETRY:

Tělo spoušťového mechanismu a pístu je vyrobeno obráběním na přesných CNC strojích z lehké, ale odolné hliníkové slitiny 6061-T6.
Hliníkové díly mají kvalitní eloxovaný povrch s matnou povrchovou úpravou.
Záchyt pístu, páka a vzpěra trnu jsou vyrobeny z oceli a kaleny na tvrdost HRC 28-32.
Vrchol spouště je opatřen kuličkovým ložiskem pro hladší stisk spouště.
Spoušť se nově skládá ze dvou částí. Polohu spouště lze horizontálně nastavovat dle své potřeby.
Osičky vnitřních dílů vyrobeny z nerezové oceli.
Pár dvouzkrutných pružin spolehlivě vrací záchyt do výchozí polohy.
Spoušťový mechanismus je složen z ..