AIRSOFTPRO Vymezovací kroužky vnitřní hlavně pušek, 26MM, 2 kusy

Vymezovací kroužky pro odstřelovací pušky.  Navléknou se na vnitřní hlaveň a poté se nasadí vnější hlaveň. Smyslem tohoto zařízení je přesné vycentrování vnitřní hlavně ve vnější. Nemůže se tak ohýbat a zhoršovat střelecké vlastnosti. Je prokázáno, že dobré osové vedení tlumí otřesy při výstřelu a zlepšuje přesnost. Vymezovací kroužky jsou vybaveny gumovými O-kroužky, které drží díl v určené pozici. Nasazení nevyžaduje žádnou úpravu a lze je nasadit i na hlavně od elektrických zbraní. Kroužky jsou vyrobeny z plastu POM (Polyacetal). Balení obsahuje 2 kusy. Vnější průměr kroužku včetně gumy je přibližně 26mm. Je tedy určen pro hlavně s větším průměrem. Například Tokyo…

Výrobce:

254  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat

Popis

Vymezovací kroužky pro odstřelovací pušky.  Navléknou se na vnitřní hlaveň a poté se nasadí vnější hlaveň. Smyslem tohoto zařízení je přesné vycentrování vnitřní hlavně ve vnější. Nemůže se tak ohýbat a zhoršovat střelecké vlastnosti. Je prokázáno, že dobré osové vedení tlumí otřesy při výstřelu a zlepšuje přesnost. Vymezovací kroužky jsou vybaveny gumovými O-kroužky, které drží díl v určené pozici. Nasazení nevyžaduje žádnou úpravu a lze je nasadit i na hlavně od elektrických zbraní. Kroužky jsou vyrobeny z plastu POM (Polyacetal). Balení obsahuje 2 kusy.
Vnější průměr kroužku včetně gumy je přibližně 26mm. Je tedy určen pro hlavně s větším průměrem. Například Tokyo Marui AWS, nebo Well MB4401, 4404, 4406, 4408, 4410.