AIRSOFTPRO ZERO kompletní upgrade set pro pušky VSR a kopie – Gen.5

Nová pátá generace spoušťového mechanismu přináší opět řadu změn a vylepšení. Na první pohled je patrný moderní tvar se skosenými hranami. Celý tvar byl kompletně přepracován. Pouze dvě součástky jsou totožné s předchozí generací. Tvarové úpravy rovněž umožnily použití i ve zbraních M40, například CM.700.  Horní hrana kopíruje kulatý tvar pouzdra závěru lépe na něj dosedá. Ocelová a kalená  vzpěra trnu je nyní součástí celého mechanizmu. Na základě požadavku zákazníků je opět možné použít pojistku. Ta je nově součástí balení a vy se tak můžete rozhodnout, zda si ji jednoduše přišroubujete nebo ne. Každý kus rovněž nese své sériové číslo.…

Výrobce:

2 977  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat

Popis

Nová pátá generace spoušťového mechanismu přináší opět řadu změn a vylepšení. Na první pohled je patrný moderní tvar se skosenými hranami. Celý tvar byl kompletně přepracován. Pouze dvě součástky jsou totožné s předchozí generací. Tvarové úpravy rovněž umožnily použití i ve zbraních M40, například CM.700.  Horní hrana kopíruje kulatý tvar pouzdra závěru lépe na něj dosedá. Ocelová a kalená  vzpěra trnu je nyní součástí celého mechanizmu. Na základě požadavku zákazníků je opět možné použít pojistku. Ta je nově součástí balení a vy se tak můžete rozhodnout, zda si ji jednoduše přišroubujete nebo ne. Každý kus rovněž nese své sériové číslo.
Významnou novinkou je stavitelná spoušť pro ideální polohu v lučíku. Spoušť se může posouvat v drážce základny a je jištěna drobným šroubkem na inbus. Ten je přístupný i po sestavení zbraně. Plynulá regulace je možná dopředu a dozadu v délce 7 mm. Každý uživatel si tak může nastavit svou ideální polohu spouště.
 

CO NALEZNETE V BALENÍ:

VSR ZERO upgrade spoušťový mechanismus včetně pojistky a montážních šroubů. Parametry níže.
Odlehčený hybridní píst ZERO . Vyznačuje se maximálně odlehčeným lehkým hliníkovým tělem. Dva polyacetalové (POM) kroužky pro dobrou kluznost ve válci. Záchyt pístu z nerezové oceli.
Nerezový rotační trn pružiny . Osazen kuličkovým ložiskem pro snazší natahování.
9mm upgrade pružinu dle vaší volby. Z kvalitní pružinové oceli s řádnou tepelnou úpravou a zabroušenými konci. Povrch je ošetřen brynýrováním. Na výběr od M120 do M170.

 
ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI A PARAMETRY:

Tělo spoušťového mechanismu a pístu je vyrobeno obráběním na přesných CNC strojích z lehké, ale odolné hliníkové slitiny 6061-T6.
Hliníkové díly mají kvalitní eloxovaný povrch s matnou povrchovou úpravou.
Záchyt pístu, páka a vzpěra trnu jsou vyrobeny z oceli a kaleny na tvrdost HRC 28-32.
Vrchol spouště je opatřen kuličkovým ložiskem pro hladší stisk spouště.
Spoušť se nově skládá ze dvou částí. Polohu spouště lze horizontálně nastavovat dle své potřeby.
Osičky vnitřních dílů..

Další informace

Síla

, , , , ,