AIRSOFTPRO ZERO upgrade set pro CM.703, CM.707

Set určený pro manuální odstřelovací pušky CYMA CM.703 a CM.707. Obsahuje píst, trn a pružinu. Základní díly pro zvýšení výkonu vaší zbraně. Hybridní píst Tělo pístu je vyrobeno obráběním na přesných CNC strojích z lehké, ale velmi odolné hliníkové slitiny 6061-T6 s kvalitním eloxovaným povrchem. Záchyt pístu je vyroben z nerezové oceli pro dobrou odolnost i na silných pružinách. Píst má dva kluzné polyacetalové (POM) kroužky. Hlava pístu je protitlaká s těsnícím O-kroužkem (při výstřelu dochází k roztažení O-kroužku a lepšímu utěsnění). Zvětšený vnitřní průměr pístu vyžaduje použít silnější 9mm upgrade pružiny. Rozměry: délka – 76,8mm, vnější průměr – 21,8mm,…

Výrobce:

830  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat

Popis

Set určený pro manuální odstřelovací pušky CYMA CM.703 a CM.707. Obsahuje píst, trn a pružinu. Základní díly pro zvýšení výkonu vaší zbraně.
Hybridní píst

Tělo pístu je vyrobeno obráběním na přesných CNC strojích z lehké, ale velmi odolné hliníkové slitiny 6061-T6 s kvalitním eloxovaným povrchem.
Záchyt pístu je vyroben z nerezové oceli pro dobrou odolnost i na silných pružinách.
Píst má dva kluzné polyacetalové (POM) kroužky.
Hlava pístu je protitlaká s těsnícím O-kroužkem (při výstřelu dochází k roztažení O-kroužku a lepšímu utěsnění).
Zvětšený vnitřní průměr pístu vyžaduje použít silnější 9mm upgrade pružiny.
Rozměry: délka – 76,8mm, vnější průměr – 21,8mm, vnitřní průměr – 13,5mm
Hmotnost: pouze 28g

Trn pružiny

Vyroben přesným obráběním z nerezové oceli.
Vybaven kuličkovým ložiskem pro snížení napětí pružiny při stlačení.
Umožňuje použití klasických 7 mm pružin i silnějších upgrade 9 mm pružin.

Pružina
je navržena speciálně pro tento set, protože je kratší než běžně prodávané pružiny do odstřelovacích pušek a musí se při stlačení vejít do malého prostoru.

Z kvalitní pružinové oceli s řádnou tepelnou úpravou a zabroušenými konci.
Chemicky černěna proti korozi.
Vnější průměr pružiny je cca 12,8mm.
Nabízena v rozmezí od M140 do M160 dle volby zákazníka./LI a gt;

POUŽITÍ:
Set je určen pro odstřelovací pušky CYMA CM.703 a CM.707. Lze jej použít jak na originální válec, tak i na zesílené válce AirsoftPro. Zvlášť u ocelových válců je nutné dobré promazání vnitřní stěny válce.
Pozor: Záchytná hrana na pístu má pravý úhel. Tedy nikoliv šikmý jako je na originálních pístech. Set tedy nelze používat společně s originálním spoušťovým mechanismem. Podmínkou užití je výhradně NÁŠ CNC spoušťový mechanismus. Konkrétně AWS ZERO upgrade spoušťový mechanismus – Gen. 4

Další informace

Síla

,