Angry Gun Předpažbí BCM MCMR 10″ kompatibilní s M-LOK – Černé

Vylepšete svou pušku M4/AR15 tímto výjimečným předpažbím, které je navrženo tak, aby zvýšilo styl i výkon. Je vyrobeno z prvotřídního hliníku a vyznačuje se pozoruhodnou odolností, která zaručuje odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky inovativnímu systému M-LOK je připevnění příslušenství snadné, což vám umožní přizpůsobit si pušku podle svých specifických požadavků. Navzdory kompaktní a lehké konstrukci nabízí délka 10 palců dostatek prostoru pro montáž široké škály příslušenství. Elegantní černá povrchová úprava dodá vaší pušce na sofistikovanosti a odliší ji od ostatních. Jako značka uznávaná pro své pečlivé řemeslné zpracování a vynikající výrobky, Angry Gun nepřináší nic jiného než dokonalost. Pozvedněte svou pušku M4…

Výrobce:

3 890  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Vylepšete svou pušku M4/AR15 tímto výjimečným předpažbím, které je navrženo tak, aby zvýšilo styl i výkon. Je vyrobeno z prvotřídního hliníku a vyznačuje se pozoruhodnou odolností, která zaručuje odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Díky inovativnímu systému M-LOK je připevnění příslušenství snadné, což vám umožní přizpůsobit si pušku podle svých specifických požadavků. Navzdory kompaktní a lehké konstrukci nabízí délka 10 palců dostatek prostoru pro montáž široké škály příslušenství.
Elegantní černá povrchová úprava dodá vaší pušce na sofistikovanosti a odliší ji od ostatních. Jako značka uznávaná pro své pečlivé řemeslné zpracování a vynikající výrobky, Angry Gun nepřináší nic jiného než dokonalost.
Pozvedněte svou pušku M4 do nových výšin s MCMR 10″ handguard M-LOK ve stylu BCM pro M4 AEG/GBB/PTW od společnosti Angry Gun. Objevte vylepšenou funkčnost a novou výraznou estetiku, kterou vám budou vaši přátelé závidět.