Angry Gun Předpažbí MK16 Gen. 2 kompatibilní s M-LOK, 9.3 inch – DDC

Díky kompatibilitě s oblíbeným systémem M-LOK nabízí předpažbí Angry Gun MK16 všestranné možnosti upevnění příslušenství, které vám umožní přizpůsobit si vybavení podle svých potřeb. Předpažbí také obsahuje 20mm Picatinny Rail System na horní straně, který poskytuje stabilní platformu pro optiku, peq box nebo jiné přídavné zařízení. Předpažbí Angry Gun MK16 je navrženo tak, aby bylo kompatibilní s širokou škálou airsoftových platforem M4, je dodáváno s hlavňovou maticí, kterou lze snadno nainstalovat na vaši airsoftovou pušku. Ať už používáte AEG, GBB nebo PTW, toto předpažbí je navrženo tak, aby zlepšilo váš zážitek ze střelby a poskytlo taktickou výhodu v terénu. Vlastnosti: Vysoce kvalitní konstrukce z…

Výrobce:

3 657  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Díky kompatibilitě s oblíbeným systémem M-LOK nabízí předpažbí Angry Gun MK16 všestranné možnosti upevnění příslušenství, které vám umožní přizpůsobit si vybavení podle svých potřeb. Předpažbí také obsahuje 20mm Picatinny Rail System na horní straně, který poskytuje stabilní platformu pro optiku, peq box nebo jiné přídavné zařízení.
Předpažbí Angry Gun MK16 je navrženo tak, aby bylo kompatibilní s širokou škálou airsoftových platforem M4, je dodáváno s hlavňovou maticí, kterou lze snadno nainstalovat na vaši airsoftovou pušku. Ať už používáte AEG, GBB nebo PTW, toto předpažbí je navrženo tak, aby zlepšilo váš zážitek ze střelby a poskytlo taktickou výhodu v terénu.
Vlastnosti:

Vysoce kvalitní konstrukce z hliníku 6061
Kompatibilita se standardním příslušenstvím M-Lok
Povrchová úprava DDC (Desert Dirt Color)

Kompatibilita:

Standardní airsoftové platformy M4 AEG/GBB/PTW
Hlavňová matice pro všechny airsoftové platformy M4

Specifikace:

Eloxovaný hliník
Kompatibilní se systémem M-LOK
Délka: 9,3 palce
SOPMOD Block III URG-I Full Marking Style
Pouze pro airsoft a simulaci

— Tokyo MWS GBB series potřebuje pro instalaci “OUTER BARREL NUT SPACER “–
Součástí balení je:

x1 Hliníková lišta MK16 M-Lok 9,3 palce Airsoftová verze – DDC. 
x1 Návod k obsluze
x1 Balení nářadí