Angry Gun Předpažbí TYPE-M 416 kompatibilní s M-LOK, 13.5 inch (UMAREX/VFC) – Černé

Předpažbí TYPE-M 416, se vyznačuje elegantní matně černou eloxovanou povrchovou úpravou, která nejenže působivě vypadá, ale nabízí také mimořádnou odolnost. Jeho horní lišta ve specifikaci Mil-Spec zajišťuje kompatibilitu s širokou škálou příslušenství, což vám umožní přizpůsobit si sestavu podle svých potřeb. Toto předpažbí je k dispozici ve dvou délkách, 9 palců nebo 13,5 palce, a poskytuje tak všestrannost bez kompromisů v oblasti pevnosti. Ať už dáváte přednost kompaktní konfiguraci, nebo více rozšířené platformě, řada TYPE-M 416 M-LOK Rail System vás pokryje. Postavte svou airsoftovou pušku podle operátorů DEVGRU, abyste vypadali jako členové týmu Seal Team 6. Hlavňová matice je určená pro…

Výrobce:

3 988  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Předpažbí TYPE-M 416, se vyznačuje elegantní matně černou eloxovanou povrchovou úpravou, která nejenže působivě vypadá, ale nabízí také mimořádnou odolnost. Jeho horní lišta ve specifikaci Mil-Spec zajišťuje kompatibilitu s širokou škálou příslušenství, což vám umožní přizpůsobit si sestavu podle svých potřeb.
Toto předpažbí je k dispozici ve dvou délkách, 9 palců nebo 13,5 palce, a poskytuje tak všestrannost bez kompromisů v oblasti pevnosti. Ať už dáváte přednost kompaktní konfiguraci, nebo více rozšířené platformě, řada TYPE-M 416 M-LOK Rail System vás pokryje.
Postavte svou airsoftovou pušku podle operátorů DEVGRU, abyste vypadali jako členové týmu Seal Team 6.
Hlavňová matice je určená pro pušky Umarex / VFC HK416.
Předpažbní je vhodné na AEG i na GBB pušky typu HK416.