Nové

Angry Gun Tlumič QD Mini SOCOM556 (-14mm levotočivý) – Černý (FULL MARKING)

Tato kopie tlumiče je vyrobena z vysoce kvalitních kovů s CNC obráběnými díly, aby bylo dosaženo úžasného povrchu. Regulátor lze rychle odpojit a nasadit, po opětovném namontování se přesně zablokuje a je dodáván se 14mm CCW flash hiderem (úsťová brzda), který vám umožní jej připevnit na vaši Airsoftovou repliku. Chcete-li tlumič uvolnit, stiskněte uvolňovací tlačítko a otočte. Pro zpětnou montáž jednoduše našroubujte airsoftový tlumič zpět, dokud se ráčnový mechanismus nezacvakne. Díky konstrukci mechanismu se tlumič vždy zablokuje ve stejné poloze na flash hideru.  Tento tlumič je ideální pro ty airsoftové skirmishery, kteří nechtějí nic jiného než tu nejlepší sadu pro svou repliku, nebo pro ty, kteří…

Výrobce:

2 916  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14146 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato kopie tlumiče je vyrobena z vysoce kvalitních kovů s CNC obráběnými díly, aby bylo dosaženo úžasného povrchu. Regulátor lze rychle odpojit a nasadit, po opětovném namontování se přesně zablokuje a je dodáván se 14mm CCW flash hiderem (úsťová brzda), který vám umožní jej připevnit na vaši Airsoftovou repliku.
Chcete-li tlumič uvolnit, stiskněte uvolňovací tlačítko a otočte. Pro zpětnou montáž jednoduše našroubujte airsoftový tlumič zpět, dokud se ráčnový mechanismus nezacvakne. Díky konstrukci mechanismu se tlumič vždy zablokuje ve stejné poloze na flash hideru. 
Tento tlumič je ideální pro ty airsoftové skirmishery, kteří nechtějí nic jiného než tu nejlepší sadu pro svou repliku, nebo pro ty, kteří hledají klíčové prvky pro dokončení svého perfektního setupu, na kterém tak dlouho pracovali.
Vlastnosti:

Průměr 38mm
Systém rychlého odpojení
6061 hliníkové tělo
Ocelový flash hider
SOCOM556 Typ Flash hider
14mm CCW závit
Flash hider s povrchovou úpravou QPQ
Systém zámku a ráčny
Zajištění Flash Hideru pomocí zápustnýho šroubu

Balení obsahuje:

Tlumič SOCOM556 MINI 
Úsťová brzda typu A SOCOM556