Nové

Angry Gun Tlumič QD WARDEN BLAST (-14mm levotočivý) – FDE (FULL MARKING)

Tato kopie regulátoru je vyrobena z vysoce kvalitních kovů s CNC obráběnými díly, aby bylo dosaženo úžasného povrchu. Regulátor lze rychle odpojit a nasadit, po opětovném namontování se přesně zablokuje a je dodáván se 14mm CCW flash hiderem (úsťová brzda), který vám umožní jej připevnit na vaši Airsoftovou repliku. Chcete-li regulátor uvolnit, stiskněte uvolňovací tlačítko a otočte. Pro zpětnou montáž jednoduše našroubujte airsoftový regulátor zpět, dokud se ráčnový mechanismus nezacvakne. Díky konstrukci mechanismu se regulátor vždy zablokuje ve stejné poloze na flash hideru.  Tento tlumič je ideální pro ty airsoftové skirmishery, kteří nechtějí nic jiného než tu nejlepší sadu pro svou repliku,…

Výrobce:

2 428  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14149 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato kopie regulátoru je vyrobena z vysoce kvalitních kovů s CNC obráběnými díly, aby bylo dosaženo úžasného povrchu. Regulátor lze rychle odpojit a nasadit, po opětovném namontování se přesně zablokuje a je dodáván se 14mm CCW flash hiderem (úsťová brzda), který vám umožní jej připevnit na vaši Airsoftovou repliku.
Chcete-li regulátor uvolnit, stiskněte uvolňovací tlačítko a otočte. Pro zpětnou montáž jednoduše našroubujte airsoftový regulátor zpět, dokud se ráčnový mechanismus nezacvakne. Díky konstrukci mechanismu se regulátor vždy zablokuje ve stejné poloze na flash hideru. 
Tento tlumič je ideální pro ty airsoftové skirmishery, kteří nechtějí nic jiného než tu nejlepší sadu pro svou repliku, nebo pro ty, kteří hledají klíčové prvky pro dokončení svého perfektního setupu, na kterém tak dlouho pracovali.
Vlastnosti:

Založeno na Warden Blast Regulatoru
průměr 38mm
Systém rychlého odpojení
6061 hliníkové tělo
Ocelový flash hider
SOCOM556 Typ Flash hider
14mm CCW závit
Flash hider s povrchovou úpravou QPQ
Systém zámku a ráčny
Zajištění Flash Hideru pomocí zápustnýho šroubu

Balení obsahuje:

Warden Blast Dummy
Úsťová brzda typu A SOCOM556

Speciální instrukce:
Ačkoli to může vypadat jako figurína supresoru, nebude to mít žádný vliv na tichost vaší repliky a je to pouze pro vzhled.