ARES Amoeba Striker TACTICAL T1 – UG

Odstřelovací puška AMOEBA Striker Tactical T1 je moderní, kompaktní, přesná airsoft puška z dílny ARESu navržená ve smyslu modularity, funkčnosti a minimalismu. Vybavena všemi užitečnými funkcemi, které potřebujete a chcete a bez dalších zbytečnostní. Zaměřena na nízkou hmotnost a dobrou manévrovatelnost.  Plně stavitelná taktická pažba je vyrobena z odolného polymeru s matovým povrchem. Její předností je plná stavitelnost pažby: Můžete upravovat délku pažby prodloužení patky až o 6 cm. Patku lze navíc přešroubovat do druhé, nižší pozice a měnit tak i výšku patky a dokonce i měnit její pozici v ose zbraně (vyklopení do strany). Lícnice se dá zvednout až o 5,5 cm.…

Výrobce:

6 328  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12490 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Odstřelovací puška AMOEBA Striker Tactical T1 je moderní, kompaktní, přesná airsoft puška z dílny ARESu navržená ve smyslu modularity, funkčnosti a minimalismu. Vybavena všemi užitečnými funkcemi, které potřebujete a chcete a bez dalších zbytečnostní. Zaměřena na nízkou hmotnost a dobrou manévrovatelnost. 
Plně stavitelná taktická pažba je vyrobena z odolného polymeru s matovým povrchem. Její předností je plná stavitelnost pažby:

Můžete upravovat délku pažby prodloužení patky až o 6 cm. Patku lze navíc přešroubovat do druhé, nižší pozice a měnit tak i výšku patky a dokonce i měnit její pozici v ose zbraně (vyklopení do strany).
Lícnice se dá zvednout až o 5,5 cm. Pozice je jištěna pomocí dvou šroubů s plastovými hlavicemi.
Pro ještě lepší ergonomii je zde možnost nastavit i úhel pažby v ose zbraně. Stačí povolit kovový utahovací prstenec, nastavit vyhovující pozici a opět utáhnout.

Všechny důležité prvky jsou vyrobeny z kovu – utahovací prstence, šrouby, závity atd. Dalšími vychytávkami této pažby je otočné oko na popruh, které je umístěné ve spodní části pažby, a držák se dvěma imbusy (M2 a M3) ukrytý v pažbičce.
Puška má několik žádaných atributů, jako je například indikátor nataženého závěru, drážkovanou hlaveň s 23mm závitem, krátký pracovní zdvih závěru pro rychlé nabíjení, ocelovou nabíjecí trysku, seřizovatelnou spoušť (zdvih a odpor spouště).
Puška ihned po vybalení střílí cca 450 FPS (135 m/s). Díky tomu, že používá klasické pružiny pro elektrické zbraně, není problém použít silnější. Píst i trn pružiny je kovový. HopUp komora, hlaveň i gumička jsou standardu VSR.
Kapacita tlačného zásobníku je 45 kuliček.