Placeholder 
Placeholder

ARES Granátomet M320 V1 – pískový

Když potřebujete extra palebnou sílu v poli! Ares M320 je airsoftový granátomet kompatibilní se všemi dostupnými 40mm plynovými granáty a lze jej použít jako UGL (Underslung Grenade Launcher), když je připevněn k pušce, nebo jako samostatnou jednotku pomocí přiložené pažby a vertikální rukojeti. Tento M320, vyrobený z vysoce kvalitního kovu a odolného nylonu, obsahuje sadu mechanického kvadrantového zaměřovače QD, celokovovou hlaveň, 20 mm spodní lištu, horní montážní základnu a 320 mm prodlouženou 4 polohovou pažbu s pryžovou protiskluzovou patkou. Tento odpalovač můžete namontovat na jakoukoli lištu RIS/RAS nebo 20 mm lištu.Tyto UGL budou fungovat i s TAGinn patronami! Vlastnosti: typ:…

Výrobce:

6 192  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16180 Kategorie: Štítek:

Popis

Když potřebujete extra palebnou sílu v poli!

Ares M320 je airsoftový granátomet kompatibilní se všemi dostupnými 40mm plynovými granáty a lze jej použít jako UGL (Underslung Grenade Launcher), když je připevněn k pušce, nebo jako samostatnou jednotku pomocí přiložené pažby a vertikální rukojeti.
Tento M320, vyrobený z vysoce kvalitního kovu a odolného nylonu, obsahuje sadu mechanického kvadrantového zaměřovače QD, celokovovou hlaveň, 20 mm spodní lištu, horní montážní základnu a 320 mm prodlouženou 4 polohovou pažbu s pryžovou protiskluzovou patkou.
Tento odpalovač můžete namontovat na jakoukoli lištu RIS/RAS nebo 20 mm lištu.Tyto UGL budou fungovat i s TAGinn patronami!

Vlastnosti:

typ: 40mm plynový granát
délka: 350-490 mm
hmotnost: 1600g
materiál: Nylonové vlákno plus kov
balení neobsahuje granát !!!