ARES M4 X-Class Model 12 AEG , černá

ARES M4 X-Class je nejnovější řada elektrických airsoftových zbraní AR15 / M4 navržených tak, aby byly pro hráče spolehlivou a zároveň stylovou volbou. Třída X je vybavena spodním tělem s oboustranným přepínačem střelby, plochou spouští a jedinečně navrženým CNC předpažbím a ocelovým flash hiderem QPQ. Kromě toho je třída X standardně dodávána se sadou výklopných předních a zadních mířidel a přepracovanou pažbou. Pažba samotná je velmi štíhlá a lze na ni připevnit pomocný držák pro extra zásobník. Pro lepší ovládání je třída X dodávána s tenkou pistolovou rukojetí, nakloněnou do rovnější polohy pro přirozenější střelecký zážitek. Interně je třída X dodávána s osvědčenou…

Výrobce:

11 690  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13268 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARES M4 X-Class je nejnovější řada elektrických airsoftových zbraní AR15 / M4 navržených tak, aby byly pro hráče spolehlivou a zároveň stylovou volbou. Třída X je vybavena spodním tělem s oboustranným přepínačem střelby, plochou spouští a jedinečně navrženým CNC předpažbím a ocelovým flash hiderem QPQ.
Kromě toho je třída X standardně dodávána se sadou výklopných předních a zadních mířidel a přepracovanou pažbou. Pažba samotná je velmi štíhlá a lze na ni připevnit pomocný držák pro extra zásobník. Pro lepší ovládání je třída X dodávána s tenkou pistolovou rukojetí, nakloněnou do rovnější polohy pro přirozenější střelecký zážitek.
Interně je třída X dodávána s osvědčenou programovatelnou jednotkou pro mechaboxy EFCS ARES a je kompatibilní s ostatními díly pro mechaboxy verze 2. J
ako další bonus jsou zbraně třídy X nyní standardně dodávány s Airsoft T-Plugs a jsou tak kompatibilní s drtivou většinou současných baterií.