ARES sklopná pažba FS-01 pro AEG M4/16 – Písková

Inovativní taktická sklopná pažba Ares Amoeba FS-01 konstruovaná s využitím odolných nylonových vláken spojuje maximální odolnost s lehkou váhou!Navržená pro útočné pušky M4/16 s AEG nebo HPA pohonem (AEG tělo), které nevyžadují umístění baterie v pažbě.Plně sklopná do boku, poskytuje ideální řešení pro CQB zbraně, M4 pistol nebo Stubby. Technické specifikace: Celková délka: 255 mm Hmotnost: 215 g Tacticool level: 100 procent Upozornění:Navržena pro délku výstupku pro instalaci tubusu pažby u zbraní Amoeba M4/16, u jiných těl můžou být nutné úpravy (zkrácení výstupku).

Výrobce:

682  včetně DPH

Dostupnost: 75 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16301 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Inovativní taktická sklopná pažba Ares Amoeba FS-01 konstruovaná s využitím odolných nylonových vláken spojuje maximální odolnost s lehkou váhou!Navržená pro útočné pušky M4/16 s AEG nebo HPA pohonem (AEG tělo), které nevyžadují umístění baterie v pažbě.Plně sklopná do boku, poskytuje ideální řešení pro CQB zbraně, M4 pistol nebo Stubby.

Technické specifikace:

Celková délka: 255 mm
Hmotnost: 215 g
Tacticool level: 100 procent

Upozornění:Navržena pro délku výstupku pro instalaci tubusu pažby u zbraní Amoeba M4/16, u jiných těl můžou být nutné úpravy (zkrácení výstupku).