ASG B a T Rotex-V Compact 130mm – rychloupínací tlumič, pískový

Výrobce udělal rovnou tři typy délky – 197mm, 130mm a 95mm. Každý typ je vybaven speciálním upínacím mechanismem, který Vám dovolí tlumič rychle připevnit na tlumič výšlehu. Tlumič výšlehu je součástí balení a má -14 mm závit (CCW). Díky robustní a přesto lehké konstrukci a autentickým značením, dodá ROTEX Vaší airsoftové replice vzhled Speciálních operací. Tlumič je precizně zpracovaný a vyrobený na CNC stroji. Uvnitř tlumiče je odšroubovatelná hliníková trubička která slouží jako prodloužení vnitřní hlavně. Z důvodu zákonných požadavků jsou všechny tlumiče prázdné a bez pěny nebo zvukových přepážek. Tento model proto nevykazuje žádnou měřitelnou redukci zvuku. Je určen…

Výrobce:

1 941  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12967 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Výrobce udělal rovnou tři typy délky – 197mm, 130mm a 95mm. Každý typ je vybaven speciálním upínacím mechanismem, který Vám dovolí tlumič rychle připevnit na tlumič výšlehu.
Tlumič výšlehu je součástí balení a má -14 mm závit (CCW).
Díky robustní a přesto lehké konstrukci a autentickým značením, dodá ROTEX Vaší airsoftové replice vzhled Speciálních operací.
Tlumič je precizně zpracovaný a vyrobený na CNC stroji.
Uvnitř tlumiče je odšroubovatelná hliníková trubička která slouží jako prodloužení vnitřní hlavně.
Z důvodu zákonných požadavků jsou všechny tlumiče prázdné a bez pěny nebo zvukových přepážek. Tento model proto nevykazuje žádnou měřitelnou redukci zvuku. Je určen pouze jako dekorace.
Vnitřní průměr 35mm.