ASG CZ-75 Shadow 2 CO2 Blowback, Speciální edice – Oranžová

Airsoftová plynová pistole (GBB) CZ-75 Shadow 2 CO2 od renomované dánské firmy ASG konečně dorazila. Tato precizní replika skutečného modelu CZ-75 Shadow 2 ve speciální edici Orange je vyráběná pod exkluzivní licencí ASG, přináší špičkovou kvalitu kovového těla, skutečnou rozborku zbraně a jedinečný zážitek ze střelby. Závěr ASG CZ-75 Shadow 2 CO2 Blowback je vyroben z eloxovaného hliníku a vyznačuje se méně zaobleným a více hranatým designem, doplněným mírným zvýšením hmotnosti díky širšímu tělu.Přidaná hmotnost a ostřejší konstrukce závěru zajišťují lepší kontrolu zpětného rázu a umožňují střelci přesnější zásahy na cíl. Vybroušení na vnějšku závěru je hlubší a výraznější, což poskytuje střelci pevnější úchop při manipulaci se závěrem.Kostičkované zdrsnění v…

Výrobce:

8 765  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16178 Kategorie: Štítek:

Popis

Airsoftová plynová pistole (GBB) CZ-75 Shadow 2 CO2 od renomované dánské firmy ASG konečně dorazila. Tato precizní replika skutečného modelu CZ-75 Shadow 2 ve speciální edici Orange je vyráběná pod exkluzivní licencí ASG, přináší špičkovou kvalitu kovového těla, skutečnou rozborku zbraně a jedinečný zážitek ze střelby.

Závěr ASG CZ-75 Shadow 2 CO2 Blowback je vyroben z eloxovaného hliníku a vyznačuje se méně zaobleným a více hranatým designem, doplněným mírným zvýšením hmotnosti díky širšímu tělu.Přidaná hmotnost a ostřejší konstrukce závěru zajišťují lepší kontrolu zpětného rázu a umožňují střelci přesnější zásahy na cíl. Vybroušení na vnějšku závěru je hlubší a výraznější, což poskytuje střelci pevnější úchop při manipulaci se závěrem.Kostičkované zdrsnění v přední a zadní části rukojeti pistole je také více výrazné a ve spojení s CNC obráběnými zinkovými střenkami, které jsou tenčí v profilu, přispívá k lepšímu a pevnějšímu úchopu pistole.Lučík spouště byl zvětšen pro snadnější přístup ke spoušti, umožňující pohodlnější ovládání i v rukavicích. Shadow 2 navíc disponuje novým úhlem úchopu, hlouběji umístěným u bobřího ocasu.Společně s novým výřezem u lučíku spouště umožňuje Shadow 2 pevnější úchop v ruce střelce, což přispívá k lepšímu zvládání zpětného rázu. Zvětšený záchyt zásobníku je nastavitelný do třech poloh, které lze regulovat pomocí šestihranného šroubováku. Profil záchytu zásobníku je rovněž výraznější, což poskytuje střelci pozitivní potvrzení při stisknutí západky.Model Shadow 2 je stejně jako její ostrá předloha oblíben soutěžními střelci IPSC.

ASG CZ-75 Shadow 2 svým budoucí majitelům nabízí:

Kvalitní zpracování s oficiálním ražením CZ: Každý kousek nese ražení CZ, což je zárukou nekompromisní kvality.

Přidaná hmotnost a konstrukce: Lepší kontrola zpětného rázu, přesnější zásahy, hlubší vybroušení vnějšího závěru.

Zvětšený lučík spouště: Snadnější přístup ke spoušti, pohodlné ovládání i v rukavicích, nový úhel úchopu.

Výřez u lučíku spouště: Nový výřez pro lepší ucho..