Nové

ASG CZ 75 Shadow 2 – CO2, blowback

Závěr je vyroben z eloxovaného hliníku a má méně zaoblený a více hranatý design s mírným zvýšením hmotnosti díky širšímu tělu. Přidaná hmotnost a ostřejší konstrukce závěru usnadňuje kontrolu zpětného rázu a umožňuje přesnější zásahy na cíl. Vybroušení na vnějšku závěru je hlubší a výraznější, což dává střelci pevnější úchop při manipulaci se závěrem. Kostičkované zdrsnění v přední a zadní části rukojeti pistole je také více výrazné a v kombinaci s CNC obráběnými zinkovými střenkami, které jsou tenčí v profilu, napomáhají lepšímu a pevnějšímu úchopu pistole. Lučík spouště byl také zvětšen pro snadnější přístup ke spoušti a umožňuje tak pohodlnější ovládání i v rukavicích.…

Výrobce:

4 865  včetně DPH

Dostupnost: 12 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 9630 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Závěr je vyroben z eloxovaného hliníku a má méně zaoblený a více hranatý design s mírným zvýšením hmotnosti díky širšímu tělu.
Přidaná hmotnost a ostřejší konstrukce závěru usnadňuje kontrolu zpětného rázu a umožňuje přesnější zásahy na cíl. Vybroušení na vnějšku závěru je hlubší a výraznější, což dává střelci pevnější úchop při manipulaci se závěrem.
Kostičkované zdrsnění v přední a zadní části rukojeti pistole je také více výrazné a v kombinaci s CNC obráběnými zinkovými střenkami, které jsou tenčí v profilu, napomáhají lepšímu a pevnějšímu úchopu pistole.
Lučík spouště byl také zvětšen pro snadnější přístup ke spoušti a umožňuje tak pohodlnější ovládání i v rukavicích. Shadow 2 má také nový úhel úchopu, který je u bobřího ocasu hlouběji.
Spolu s novým výřezem u lučíku spouště tak umožňuje, aby Shadow 2 seděl pevněji v ruce střelce a tím napomáhá lepšímu zvládání zpětného rázu. Zvětšený záchyt zásobníku je nastavitelný do třech poloh, které lze nastavit pouze pomocí šestihranného šroubováku. Záchyt zásobníku má také výraznější profil, aby měl střelec pozitivní potvrzení při stisknutí západky.
Celokovová airsoftová pistole s blowbackem na 6mm kuličky a pohon na 12g CO2 bombičky. Balení obsahuje zbraň a zásobník.
Energie:1 J