ASG HPA hadice Remote line, 4500 psi

Vysoce kvalitní a odolná vysokotlaká hadice pro airsoftové zbraně HPA. Tato vzduchová hadice je navržena tak, aby při připojení k vhodné vysokotlaké vzduchové lahvi zvládla tlak vzduchu až 4500 psi. Je plně kompatibilní se standardními USzávity (NPT), což znamená maximální kompatibilitu s různými airsoftovými zbraněmi HPA. Jádro vzduchová hadice HPA o výkonu 4500 PSI je vyrobeno z TPEE. Toto jádro je pak chráněno 24 pramennou pletenou směsí z polyesterových vláken a nakonec vzduchovou hadici HPA doplňuje horní vrstva potažená TPU. Nástavce QD na obou koncích využívají rychlé připevnění hadice k lahvi HPA i k airsoftové zbrani a konec hadice má…

Výrobce:

926  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12478 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vysoce kvalitní a odolná vysokotlaká hadice pro airsoftové zbraně HPA.
Tato vzduchová hadice je navržena tak, aby při připojení k vhodné vysokotlaké vzduchové lahvi zvládla tlak vzduchu až 4500 psi.
Je plně kompatibilní se standardními USzávity (NPT), což znamená maximální kompatibilitu s různými airsoftovými zbraněmi HPA.
Jádro vzduchová hadice HPA o výkonu 4500 PSI je vyrobeno z TPEE. Toto jádro je pak chráněno 24 pramennou pletenou směsí z polyesterových vláken a nakonec vzduchovou hadici HPA doplňuje horní vrstva potažená TPU. Nástavce QD na obou koncích využívají rychlé připevnění hadice k lahvi HPA i k airsoftové zbrani a konec hadice má funkci otevřeno / zavřeno.