ASG Plastový PNP voděodolný kufr 1020x325mm

S úložnou kapacitou 45 litrů je pouzdro ASG Tactical Rifle Case snadno schopné pojmout jakoukoli airsoftovou zbraň (nebo vzduchovou pušku či střelnou zbraň) o délce menší než 102 cm, toto fantastické pouzdro má také spoustu místa pro jakékoli připojené příslušenství, náhradní zásobníky, baterie ba i dokonce pro munici či hnací plyny. Uvnitř silného nárazuvzdorného polymerového pouzdra jsou měkké vnitřní pěnové vložky, které chrání vaše repliky před nárazy nebo pády při přepravě. Součástí jsou pěnové vložky Pick and Pluck, které vám umožňují vytvořit jedinečně tvarovanou vložku tak, aby vyhovovala vaší oblíbené zbrani. Velcro panely na vnějším plášti vám umožňují snadno připevnit ID…

3 510  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14386

Popis

S úložnou kapacitou 45 litrů je pouzdro ASG Tactical Rifle Case snadno schopné pojmout jakoukoli airsoftovou zbraň (nebo vzduchovou pušku či střelnou zbraň) o délce menší než 102 cm, toto fantastické pouzdro má také spoustu místa pro jakékoli připojené příslušenství, náhradní zásobníky, baterie ba i dokonce pro munici či hnací plyny.
Uvnitř silného nárazuvzdorného polymerového pouzdra jsou měkké vnitřní pěnové vložky, které chrání vaše repliky před nárazy nebo pády při přepravě.
Součástí jsou pěnové vložky Pick and Pluck, které vám umožňují vytvořit jedinečně tvarovanou vložku tak, aby vyhovovala vaší oblíbené zbrani. Velcro panely na vnějším plášti vám umožňují snadno připevnit ID nášivky, týmové odznaky nebo jakákoli jiná loga, která si přejete, zatímco modré akcenty zasazené do pouzdra vytvářejí stylový vzhled.
Toto pouzdro je navrženo pro nejtvrdší zacházení a je také vodotěsné ve třídě IPX7 a má pryžové těsnění EPDM, které chrání vaše zařízení ve vlhkém počasí nebo dokonce v případě zaplavení během skladování.
Dvoustupňové západky a robustní poutka na visací zámek umožňují bezpečné uzamčení pouzdra, aby se zabránilo neoprávněné manipulaci s vaší zbraní, přetlakový ventil umožňuje pouzdro bezpečně utěsnit a natlakovat, a to i ve výšce v nákladovém prostoru letadla.
Pojezdová kolečka a robustní madlo umožňují snadnou přepravu pouzdra, i když je naloženo tou nejtěžší sadou.
Vlastnosti:

Panel se suchým zipem pro připevnění vašich oblíbených nášivek a insignií
Čtyři západky pro pevné uzavření
Dvě poutka na visací zámek (zámky nejsou součástí) pro zajištění vašich zbraní, když jsou bez dozoru
Přizpůsobitelné pěnové vložky
Gumové těsnění EDPM pro ochranu
Kolečka pro snadnou přepravu
Dvě soldiní rukojeti
Nastavitelný tlakový ventil
Úložný prostor uvnitř pouzdra pro zbraně o rozměrech max 1020 x 325 mm
objem 45 litrů

Délka: 10200 mm / 41 palcůŠířka: 3250 mmHmotnost: 5600 g / 12,35 lb