ASG Plastový PNP voděodolný kufr na pistoli

S velkou úložnou kapacitou je pouzdro ASG Tactical Pistol Case snadno schopno pojmout jakoukoli airsoftovou pistoli (nebo vzduchovou pistoli či střelnou zbraň) o délce menší než 290 mm. Toto fantastické pouzdro má také spoustu místa pro jakékoli připojené příslušenství, náhradní zásobníky a baterie. Uvnitř silného nárazuvzdorného polymerového pouzdra jsou měkké vnitřní pěnové vložky, které chrání vaše repliky před nárazy nebo pády při přepravě. Součástí jsou pěnové vložky Pick and Pluck, které vám umožňují vytvořit jedinečně tvarovanou vložku tak, aby vyhovovala vaší oblíbené pistoli. Velcro panely na vnějším plášti vám umožňují snadno připevnit ID nášivky, týmové odznaky nebo jakákoli jiná loga, která si…

Výrobce:

528  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14385 Kategorie: , , Štítek:

Popis

S velkou úložnou kapacitou je pouzdro ASG Tactical Pistol Case snadno schopno pojmout jakoukoli airsoftovou pistoli (nebo vzduchovou pistoli či střelnou zbraň) o délce menší než 290 mm. Toto fantastické pouzdro má také spoustu místa pro jakékoli připojené příslušenství, náhradní zásobníky a baterie. Uvnitř silného nárazuvzdorného polymerového pouzdra jsou měkké vnitřní pěnové vložky, které chrání vaše repliky před nárazy nebo pády při přepravě.
Součástí jsou pěnové vložky Pick and Pluck, které vám umožňují vytvořit jedinečně tvarovanou vložku tak, aby vyhovovala vaší oblíbené pistoli. Velcro panely na vnějším plášti vám umožňují snadno připevnit ID nášivky, týmové odznaky nebo jakákoli jiná loga, která si přejete, zatímco modré akcenty zasazené do pouzdra vytvářejí stylový vzhled.
Toto pouzdro je navrženo pro nejtvrdší zacházení a je také vodotěsné ve třídě IPX7 a má pryžové těsnění EPDM, které chrání vaše vybavení ve vlhkém počasí nebo dokonce v případě zaplavení během skladování.
Dvoustupňové západky a robustní poutka na visací zámek umožňují bezpečné uzamčení pouzdra, aby se zabránilo neoprávněné manipulaci se zbraní, pohodlná skládací rukojeť umožňuje snadnou přepravu pouzdra, i když je plně naloženo.
Vlastnosti:

Panel se suchým zipem pro připevnění vašich oblíbených nášivek a insignií
Dvě západky pro pevné a pevné uzavření
Dvě poutka na visací zámek (zámky nejsou součástí dodávky) pro zajištění vašich zbraní, když jsou bez dozoru
Přizpůsobitelné pěnové vložky
Skládací rukojeť pouzdra
Gumové těsnění EDPM pro ochranu
Úložný prostor uvnitř pouzdra pro zbraně o rozměrech max 290 x 210 mm

Hmotnost: 900g