ASG Plyn ULTRAIR Green Power Gas (135 PSI) se Silikonem – 570ml

“Náš oblíbený ULTRAIR green gas, nyní se silikonem pro mazání zbraní” Je součástí nové řady ASG Ultrair Power Gas a jedná se o stejně skvěle fungující green gas, který jste si oblíbili, ale nyní s přidaným silikonem – takže při každém výstřelu se vaší zbrani dostane potřebného maziva. Tento green gas s očekávaným tlakem 135 psi- je určen pro hru na jaře, v létě a na začátku podzimu a doporučuje se pro všechny plynové pistole a pušky s blowbackem. Stejně jako všechny nové Power plyny byl i tento produkt testován při cílové teplotě 25°C a testovací teplota byla zřetelně uvedena i na…

Výrobce:

180  včetně DPH

Dostupnost: 514 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14738 Kategorie: , Štítek:

Popis

“Náš oblíbený ULTRAIR green gas, nyní se silikonem pro mazání zbraní”
Je součástí nové řady ASG Ultrair Power Gas a jedná se o stejně skvěle fungující green gas, který jste si oblíbili, ale nyní s přidaným silikonem – takže při každém výstřelu se vaší zbrani dostane potřebného maziva.
Tento green gas s očekávaným tlakem 135 psi- je určen pro hru na jaře, v létě a na začátku podzimu a doporučuje se pro všechny plynové pistole a pušky s blowbackem.
Stejně jako všechny nové Power plyny byl i tento produkt testován při cílové teplotě 25°C a testovací teplota byla zřetelně uvedena i na přední straně lahvičky.
Testováno bylo také při 5° C, 10° C, 15° C, 20° C a 30° C a výsledky najdete na zadní straně láhve v praktické tabulce teplotního tlaku. Ta vám pomůže vybrat správný plyn pro vaši potřebu podle ročního období a typu zbraně a zásobníku, který používáte.
Pokud chcete univerzální green gas pro celoroční hraní (zejména na jaře, v létě a na začátku podzimu) – pak je Ultrair Airsoft Power Gas 135 psi od společnosti ASG pro GBB ve vaší výzbroji nezbytností.
Vlastnosti:

570ml láhev
135 psi-
Konzistentní plyn pro celoroční použití (zejména na jaře, v létě a na začátku podzimu)
Obsahuje silikon pro vnitřní mazání
Odolná kovová tryska

-Testováno při teplotě 25 °C
Upozornění:

Plynová láhev se nedá znovu naplnit.
Plyn pod tlakem – nevystavujte teplu ani přímému slunečnímu záření!
Extrémně hořlavý!
Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Nevdechujte plyn!