ASG Steyr Scout sniper rifle, šedá

Tato plně licencovaná replika je přesný model slavné přesné pušky 1:1. „Scout“ je navržený tak, aby splňoval kritéria legendárního amerického konceptu „Scout Rifle Concept“ amerického příslušníka USMC Jeffa Coopera. Originální předloha byla vytvořena společností Steyr Mannlicher a je považována za dokonalou kompaktní přesnou pušku. Steyr Scout se později stal známým po celém světě, když byl uveden v úspěšné počítačové hře „Counter Strike“.   Tato airsoftová odstřelovací puška je vybavena velkoobjemovým kovovým válcem pro udržení vysokého tlaku vzduchu s každým výstřelem v kombinaci s téměř tichým válcem a hlavou pístu. Steyr Scout také využívá nastavení TDC, které umožňuje přesné nastavení HOP…

Výrobce:

12 666  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12960 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato plně licencovaná replika je přesný model slavné přesné pušky 1:1. „Scout“ je navržený tak, aby splňoval kritéria legendárního amerického konceptu „Scout Rifle Concept“ amerického příslušníka USMC Jeffa Coopera. Originální předloha byla vytvořena společností Steyr Mannlicher a je považována za dokonalou kompaktní přesnou pušku. Steyr Scout se později stal známým po celém světě, když byl uveden v úspěšné počítačové hře „Counter Strike“.
 
Tato airsoftová odstřelovací puška je vybavena velkoobjemovým kovovým válcem pro udržení vysokého tlaku vzduchu s každým výstřelem v kombinaci s téměř tichým válcem a hlavou pístu. Steyr Scout také využívá nastavení TDC, které umožňuje přesné nastavení HOP UPu a používání těžších kuliček jako jsou 0,36g a těžší. Replika je připravena i na pružinu M190 a díky své síle má překvapivě lehký stisk spouště, což dále zvyšuje jeho přesnost.
 
Tělo pušky je vyrobeno z kvalitního a odolného polymeru. Zbraň obsahuje skládací dvojnožku. Ano, opravdu je to obsah zbraně. Pokud dvojnožka není používaná, je složená podél těla. V zadní části pažby je skrytý úložný prostor, kam se dá umístit druhý zásobník, nebo nářadí. Picatinny lišta (20 mm) umožňuje montáž velkého množství optiky. V krabici je puška vybavena výklopnými železnými mířidly. Vnější hlaveň Steyr Scouts je vybavena 14 mm CCW závitem, který vám umožní namontovat řadu zařízení pro prodloužení hlavně či nasvětlovací tlumič.